Pronet, okulların açılmasıyla birlikte çocuklarının güvenliği için endişelenen ebeveynlerin yardımına yetişiyor. Pronet Mobil Panik Butonu, okula gidiş-dönüş esnasında çocuklarınızın güvende olduğundan emin olmanızın yanı sıra, konum paylaşma özelliği ile de çocuklarınızın nerede olduğunu takip etmenize olanak sağlıyor. Pronet Mobil Panik Butonu’nda yer alan canlı lokasyon takibi ile çocuğunuzun anlık konumunu 7/24 takip ederek güvende olduğundan emin olabilir, olası bir acil durum veya tehlike halinde çocuğunuzun nerede olduğunu tespit edebilirsiniz.

Okula dönüş kahramanı
Apple Store’dan ve Google Play’den cep telefonunuza indirip üye olabileceğiniz Pronet Mobil Panik Butonu, yeni okul döneminin başladığı bugünlerde, evden okula gidiş ve okuldan eve dönüşte çocuklarınızın güvende olduğundan emin olmanızı sağlayacak. Pronet Mobil Panik Butonu sayesinde, nerede olursanız olun, çocuğunuzun güvende olup olmadığını ve bulunduğu yeri kontrol edebilirsiniz.

Bir tehlike durumunda ise çocuğunuzun Pronet Mobil Panik Butonu’na dokunması, acil yardım ekiplerinin bulunduğu yere yönlendirilmesi için yeterli olur. Bulunduğu konum canlı olarak hem size hem de Alarm Haber Alma Merkezi’ne ulaşır. Alarm Haber Alma Merkezi, çocuğunuzla ve sizinle irtibat kurarak yardım ekiplerinin konuma yönlendirilmesini sağlar.

Evde ya da sokakta, yanlarında olamadığınız zamanlarda güvenliğinden endişe ettiğiniz çocuklarınız, evde bakıma muhtaç yakınlarınız, yalnız yaşayan aile büyükleriniz Mobil Panik Butonu ile tek bir tuşla ihtiyaç duydukları yardıma kolayca ulaşabilir. Böylece Pronet Alarm Haber Alma Merkezi, sizinle ve gerekli durumlarda kolluk kuvvetlerinin de yardıma yönlendirilmesiyle, ihtiyacı olan yakınlarınız için bir güven çemberi oluşturur.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"