Bu yıl üçüncü kez Uğur Okulları ana sponsorluğunda düzenlenen MomTalks için geri sayım başladı. Alanında uzman kişilerle aileleri bir araya getirmeye hazırlanan MomTalks, 4 Mayıs Cumartesi günü saat 10.00’da Grand Pera Emek Sahnesi’nde kapılarını açacak.

Saat 17.00’a kadar sürecek etkinlikte Doğa Rutkay, Tuluhan Tekelioğlu, Esra Akkaya, Aslıhan Onaran, Hande Birsay, Arzu Erkan Yüce, Mümin Sekman, Mehmet Şakiroğlu, Deniz Bayramoğlu, Akan Abdula ve Judith Malika Liberman gibi alanında profesyonel isimler ağırlanacak.

‘’Gelecek anneden başlar’’ sloganıyla üç yıldır düzenlenen MomTalks’ta; ‘İlham Veren Anneler’, ‘Şefkatli Aile, Şefkatli Toplum’, ’21. Yüzyılda Çocuk Yetiştirmek’ ve ‘Hayal Kuran Anneler’ oturumlarıyla ilham veren hikayeler konuşulacak. Bu yıl Uğur Okulları’nın ana sponsorluğunda gerçekleştirilecek etkinlikte, çocuklar için de çeşitli aktiviteler yer alacak.

 

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"