2022 kış modasına yön veriyor! Kaliteli ve güvenilir, laboratuvar üretimi yarı değerli taşları ve sterling silver özelliği ile öne çıkan Limonette, kolyeden küpeye, bilekliklerden yüzüklere uzanan geniş ürün yelpazesinde, ulaşılabilir lüksün ihtişamını kusursuz bir şekilde sergiliyor. Laboratuvar üretimi yarı değerli taşlar, artık dünyada git gide daha da önem kazanıyor. Doğal kaynakların tükenmemesi adına doğaya saygı duruşu şeklinde de tanımlanan laboratuvar üretimi yarı değerli taşlar, ulaşılabilir mücevherler olarak hem moda endüstrisinin, hem de şıklığına değer veren kadınların radarında yer alıyor. Paris, Strasbourg ve Budva’dan sonra şimdi de İstanbul’da olduğunun müjdesini veren Limonette, bu konuda güvenilir ve kaliteli tercihler yapmak isteyenlere oldukça zengin bir çeşitlilik sunuyor.

Çıplak gözle pırlantadan ayırt edilemeyen, birebir kalitedeki Limonette mücevherleri, dünyaca ünlü ikonik mücevherlerin üretildiği atölyelerde en incelikli şekilde hazırlanıyor.

Sadece özel geceler ve davetlerde değil, günlük giyimde de tercih edilen, eşofmanlarla bile kusursuz bir şekilde kombinlenen Limonette mücevherleri, oldukça geniş bir kullanım alanına sahip. Sterling silver, en üst kalitede mozanit ve laboratuvar üretimi yarı değerli taşlardan oluşan Limonette koleksiyonunda, her biri dünyaca ünlü ikonik mücevherlerin atölyelerinde üretilen yüzükler, küpeler, bileklikler, kolyeler, broşlar yer alıyor. Taş ve işçilik kategorisinde en üst segment olarak tüm dünyada bilinen diamond simulant lab jewels çeşitlerini de “Atelier” tarafında sunan Limonette’te 500’ü aşkın mücevher tasarımı bulunuyor.

Modern, şık ve zamansız… Limonette, spor salonundan ofise, arkadaş buluşmasından davete, gündüzden geceye, tüm kombinleri kusursuz bir şekilde tamamlıyor.

Sterling silver, en üst kalitede mozanit, laboratuvar üretimi yarı değerli taşlarla tasarlanan, dünyaca ünlü atölyelerde incelikle üretilen mücevherler konusunda siz de güvenilir ve kaliteli tercihler yapmaya değer veriyorsanız, Fransız kadınlarının stilinden aldığı ilhamla hayat bulan Limonette’in tüm tasarımlarına, adrese teslim alışveriş hizmeti sunulan https://www.limonettedesign.shop/ web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

https://www.instagram.com/limonettejewels/

Yorum Gönder

3 × four =