Seba Kimya, SIR BIO bitkisel özlü jel bulaşık makinesi deterjanının ardından, tüketicileri SIR BIO bitkisel özlü parlatıcı ve kurutucuyla buluşturdu. İnatçı lekelere karşı etkili temizlik sunan formülüyle bulaşıklarda parlak temizlik sağlayan ve kalıntı bırakmayan SIR BIO bitkisel özlü jel bulaşık makinesi deterjanıyla birlikte kullanabileceğiniz SIR BIO bitkisel özlü parlatıcı ve kurutucu sayesinde bulaşıklar hem doğal bir şekilde parlıyor hem de makinelerdeki kireç ve su lekelerinin oluşmasını engelleniyor. Klor, fosfat, paraben, boya ve gluten içermeyen özelliği sayesinde hem bulaşıklarınızın ve makinenizin ömrünü uzatmak hem de doğayı koruyarak gelecek nesillere daha yeşil bir gelecek bırakabilirsiniz.

Yenilikçi ve çevreci bir yaklaşımla, bulaşıklarınızı temizlerken doğal içeriklerle destekleyen bir çözüm sunan Seba Kimya, SIR BIO ailesinin yeni ürününü tanıttı. Tüketiciler, SIR BIO bitkisel özlü jel bulaşık makinesi deterjanının ardından şimdi de SIR BIO bitkisel özlü parlatıcı ve kurutucuyla buluşuyor.

Bardak, fincan, tabak, kaşık, çatal, bıçak, tencere ve tava gibi mutfakta kullandığınız eşyalarınızda üstün kalitede ve hızlı kuruma sağlayan SIR Bio Bitkisel Özlü Parlatıcı ve Kurutucu, beyaz sirke katkısı sayesinde, bulaşıklarınıza doğal bir parlaklık ve ışıltı kazandırıyor. Aynı zamanda kireç ve su lekelerinin oluşması da engelleyen içeriğiyle SIR Bio Bitkisel Özlü Parlatıcı ve Kurutucu, bulaşıklarınızdaki çizilmelerin önüne geçerek uzun ömürlü kullanım sunuyor.

SIR Bio’nun içeriğinde klor, fosfat, paraben, boya ve gluten gibi zararlı maddeler bulunmuyor, bu sayede çevre dostu bir temizlik deneyimi sunuyor. Ayrıca hızlı kuruma özelliği sayesinde, bulaşıklar üzerindeki su lekelerinin oluşumunu önlüyor. Kireç oluşumunu engellemesi ve buğulanmayı önlemesiyle de mutfak eşyalarınızın uzun ömürlü ve temiz tutulmasını sağlıyor.

Deniz kaplumbağalarının yaşam hakkına saygı çerçevesinde harekete geçen Seba Kimya, Deniz Kaplumbağaları Araştırma, Kurtarma ve Rehabilitasyon Merkezi (DEKAMER) ile yaptığı iş birliği kapsamında, SIR BIO markalı tüm ürünlerin satışlarından elde edilen gelirin bir kısmını DEKAMER’e bağışlıyor. Siz de satın aldığınız her bir SIR BIO ürünüyle DEKAMER’e destek olabilirsiniz.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"