Trump AVM Museum of Selfies’de dünyaya tersinden bakarken, altın banyosunda keyif yaparken, emoji havuzunda yüzerken ya da Game of Thrones tahtında otururken sınırsız fotoğraf çekebilir, her anını ölümsüzleştirebilirsin. İster tek başına, ister arkadaşlarla… Doyasıya eğlen, keyifle paylaş, like’ları topla!

Trump Alışveriş Merkezi’nde yer alan dünyaca ünlü selfie müzesi Museum of Selfies, ziyaretçilere selfie çekmeleri için özel tasarlanmış eğlenceli temalar sunuyor. Trump Alışveriş Merkezi’nin özel bir tasarıma sahip olan yeni eğlence katı GoFunGo’da en son teknolojik donanımlara sahip yeni nesil oyuncaklar, sosyalleşme alanları, bowling salonları gibi alternatiflerin yanı sıra Museum of Selfies (MOS) de yer alıyor. Museum of Selfies, herkesin bilip içinde olmak istediği dünyaca ünlü temaları ve eserleri fotoğraf çekimleri için ziyaretçilerinin ayağına getiriyor ve onlara en çok like alacak selfie’lerini çekme fırsatı sunuyor.

Benzersiz bir müze deneyimi!
Kökleri 40 bin yıl öncesine dayanan selfie’nin tarihini ve kültürünü keşfetmenizi sağlayan Museum of Selfies’de ziyaretçiler; ikonik fotoğraf alanlarında sosyal medya hesaplarında büyük ilgi görecek havalı selfie’ler çekiyor. “Sadece hayalini kurabildiğiniz mekanlarda akıllara durgunluk veren fotoğraflarınızı çekin” mottosuyla yola çıkan Museum of Selfies’e gelenler dünyaya tersinden bakıyor, altın banyosunda keyif yapıyor, emoji havuzunda yüzüyor, Game of Thrones tahtında oturuyor ya da Leonardo da Vinci’nin en bilinen eserlerinden Mona Lisa’nın önünde selfie çektiriyor. Michelangelo’nun üç yılda tamamladığı ünlü Davut Heykeli’ni devirip hiçbir şey olmamış gibi önünde selfie çektirme hakkı ise yine sadece MOS ziyaretçileri için mümkün… Duvarlarını ilginç selfie hikayelerinin ve görsellerinin süslediği MOS’da birbirinden eğlenceli pek çok çekim alanı yer alıyor.

Pazartesi hariç haftanın her günü açık…
Museum of Selfies, Pazartesi hariç haftanın her günü 12.00 – 20.00 saatleri arasında hizmet veriyor. Giriş biletleri ise MOS gişelerinde satışa sunuluyor. Çocuklar ve yetişkinler için farklı fiyatlandırmanın yapıldığı müzeye girişte ayrıca toplu alımlar için indirim uygulanıyor.

Üst düzey hijyen ve güvenlik…
Museum of İstanbul, pandemi kuralları çerçevesinde her gün düzenli olarak ve sıklıkla dezenfekte ediliyor. Aynı anda belirli sayıda kişinin içeride bulunabildiği MOS’da maske ve mesafe şartlarına da özel önem gösteriliyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"