Anneler için en unutulmaz ve keyifli anlardan biri de bebeklerini emzirdikleri zamanlardır. Anne ile bebeği arasındaki bağın özel bir parçası olan emzirmenin anne ve bebek için sayısız faydası olduğu biliniyor. Keyifle geçirilmesi beklenen bu dönemde anneler yara oluşumu gibi sorunlarla karşı karşıya kalabilmektedir. Bu yaralar oluştuktan sonra emzirmek zorlaşsa ve bebek her emmeye başladığında acı çekilse de emzirmeyi bırakmak yerine, yarayı iyileştirici yollara başvurulmalıdır.

70 yıldır anne ve bebek cilt bakımına dair tüm ihtiyaçlara en doğal ve etkin çözümlerle cevap veren Mustela, annelerin emzirme dönemine ait bu problemine çözüm olmak amacıyla sağlık profesyonelleri ile beraber, %100 doğal ve organik içeriklerden oluşan Mustela Göğüs Ucu Kremi’ni geliştirdi.

Mustela Göğüs Ucu Kremi Lanolin içermiyor
Etkinliği dermatolojik olarak test edilen Mustela Göğüs Ucu Kremi, yumuşatıcı ve nemlendirici özellikleriyle göğüs üzerinde koruyucu bir bariyer oluşturarak; hassas göğüs uçlarını korur, rahatsızlık hissini yatıştırır ve emzirmeden sonra göğüs ucunun yenilenmesine yardımcı olur.

Birçoğu lanolin içeren ve bebeğin ağzı ile temas ettiğinde risk oluşturan diğer göğüs ucu kremlerinin aksine; tartışmalı madde lanolin içermez. Ayrıca parfüm, alkol, paraben, fitalat ve fenoksietanol de içermez. Anneler ve bebekler için güvenli olduğu kanıtlanmıştır.

Hamilelikte de rahatlıkla kullanılabilen Mustela Göğüs Ucu Kremi, doğumdan itibaren her emzirme sonrası pratik bir kullanım imkanı sunar. Kokusuz ve tatsız olması sayesinde anne ve bebeğin arasındaki bağın güçlenmesine yardımcı olur ve kıyafetler üzerinde iz bırakmaz. Ayrıca vegandır.

10 ml ve 30 ml seçenekleri ile anlaşmalı eczanelerde bulabilirsiniz.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"