NBA’nın yaşam tarzı, kültürü ve tarihini gözler önüne seren “The NBA Exhibition”, Avrupa’nın önemli şehirlerini kapsayacak turuna başlamadan önce The Moose Bay Outdoor Store resmi sponsorluğunda İstanbul’a, Metropol İstanbul Alışveriş Merkezi – Hupalupa’ya geldi.

Larry O’Brien NBA Şampiyonluk Kupası Bu Özel Sergi İçin Türkiye’de!
Ataşehir Metropol İstanbul Alışveriş Merkezi’nde yer alan Hupalupa’nın ev sahipliği yaptığı ve NBA temalı aktivitelerin yanında interaktif deneyimler sunan sergi; ailenin her bireyine seslenecek eğlenceli ve dinamik etkileşimler içeriyor. ‘The NBA Exhibition’, ziyaretçilere 20 farklı bölümde artırılmış ve sanal gerçeklik tecrübelerinden, NBA temalı basketbol aktivitelerine, Şampiyonluk Kupası ile fotoğraf çekme fırsatından, NBA ‘in en yeni ve dinamik uygulamalarını tanımaya kadar birbirinden renkli içerikler sunuyor.

50 Parçalık Özel Koleksiyon The NBA Exhibition’da!
“The NBA Exhibition”, aynı zamanda geçmişin ve günümüzün NBA oyuncularına ait, özel olarak seçilmiş 50 parçalık orijinal imzalı objeleri meraklısı ile buluşturuyor. Ziyaretçiler, içeri girdikleri andan itibaren her açıdan NBA’i tecrübe ettikleri bir ortama adım atarak, NBA normlarına uygun olarak yeteneklerini test etme imkanı bulurken, etkileşimli aktivitelerle NBA heyecanına ortak olacaklar. Ayrıca NBA tarihinin en büyük ayaklarına sahip oyuncusu Shaquille Q’Neal’in imzalı 57 numara ve 1992 tasarımı ayakkabısı da sergide meraklıları ile buluşuyor.

“The NBA Exhibition”, Ulusal Basketbol Birliği (NBA) ile sektörün öncü markalarından HUPALUPA Expo ve EEG işbirliğinde, 31 Aralık’a kadar İstanbul’da ziyarete açık olacak.
“The NBA Exhibition” resmi sponsoru Gözalan Grup, dijital deneyim ortakları Fizy, Game Plus, Life Box ve medya partneri ise S Sports Plus olmuştur.

NBA taraftarları ve ziyaretçiler için, Facebook (NBA Türkiye), Twitter (@NBATurkiye) ve Instagram (@NBAEurope) üzerinden daha fazla NBA bilgisine ulaşmak mümkün olacak. Ayrıca ziyaretçiler, S Sport’ta canlı NBA maçlarını takip edebilir ve haberler, güncellemeler, skorlar, istatistikler, programlar, videolar ve daha fazlası için yeniden tasarlanan NBA uygulamasına ve NBAStore.eu’a ulaşabilirler.

Açılış saatleri, program güncellemeleri, turne takvimi ve genel bilgiler için TheNBAExhibition.com adresi ziyaret edilebilir. #NBAExhibitionIstanbul biletler www.passo.com.tr adresi üzerinden satışta…

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"