İstanbul’da Doğanın içinde sanat ve spor, Doğallığın içinde derin bir nefes sizleri bekliyor! Sürdürülebilirliği, doğaya ve insana saygıyı kendine ilke edinmiş “NEFES ORMAN”, şehrin telaşından uzak doğal yaşamı, bu yaşam alanındaki etkinlik ve aktiviteleri ile bu yaz ruhunuza çok iyi gelecek.

Hem şehrin imkanlarına sahip olacak kadar şehrin içinde; hem de çiçeklerin, renklerin, tatların ve kokuların en deriniyle, en doğal haliyle hissedilebileceğiniz, bir o kadar şehirden uzakta bir merkez…

15 hektar arazi üzerinde, İstanbul’un yanı başında NEFES ORMAN’ı bu yaz sizler de deneyimleyin. NEFES ORMAN, adrenalin dolu fırsatların olduğu Nefes parkuru, Wellness sağlıklı yaşam alanı, tenis kortları, düğün ve kurumsal organizasyonlara yönelik etkinlik alanları ve daha birçok imkanı doğa içinde sizlere sunuyor.

11 Haziran’da 6.000 kişilik sahnesinde Sıla konseri eşliğinde gerçekleşecek olan NEFES ORMAN açılışı, doğada olmanın keyfini eğlence ve sanat ile harmanlıyor.

Açılış ardından 23 Haziran’da Cem Adrian konseri ile etkinliklerine devam eden NEFES ORMAN, Trecking’den Kano’ya, yoga etkinliklerinden fitness ve pilates etkinliklerine, tekstil atölyelerinden akıl-bilim ve meslek etkinliklerine, müzikten seramik ve ahşap atölyelerine kadar birçok etkinliği severleriyle buluşturuyor.

Siz de NEFES ORMAN’ da doğanın büyülü dünyasında keyifle bir nefes almak isterseniz kapılarımız 11 Haziran’dan itibaren açık.

https://nefesorman.com

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"