Gelişmiş teknoloji ve şık tasarımları bir araya getiren Netatmo, Akıllı Termostat ile evinizden uzaktayken de sıcaklığı yönetmenizi mümkün kılıyor. Dahili Wi-Fi özelliği bulunan Netatmo termostat, Home + Control uygulaması sayesinde sadece basit bir dokunuşla maksimum konfor sağlayan kolay programlar oluşturmaya imkan sağlıyor. Netatmo Akıllı Termostat, aynı zamanda Apple, Google ve Amazon üzerinden sesli komut ile kontrol edilebiliyor.

Hayatı kolaylaştıran çözümleriyle teknolojiyi ve şıklığı bir arada buluşturan Netatmo akıllı termostat, kişi nerede olursa olsun ısıtma veya soğutmayı uzaktan yönetmeyi mümkün kılıyor. Aylık kişiselleştirilmiş Enerji Tüketim Raporu ile birlikte özelleştirilmiş tavsiyeler içeren Netatmo akıllı termostat hayatınızı konfor ile buluşturuyor. Home + Control uygulaması ile haftalık program oluşturma, tüketim kontrolü ve süreli kontrol sağlayan akıllı termostat, Wi-Fi özelliği sayesinde akıllı telefon, tablet veya bilgisayar üzerinden kontrol edilebiliyor. Bu sayede ortamdaki sıcaklık derecesi takip edilerek, anında ya da zaman ayarlı sıcaklık kontrolü yapılabiliyor ve tüketim değerleri izlenerek tasarruf edilebiliyor.

Her zevke göre şık tasarım seçeneği sunan Netatmo Akıllı Termostat, oto-adaptasyon özelliği sayesinde de dış hava değişse bile evinizi istediğiniz sıcaklıkta tutuyor.

Sesli Komut Özelliğiyle Uyumlu Kullanım
Apple Siri, Google Assistant ve Amazon Alexa ile uyumlu çalışabilen Netatmo termostat, sesli komut özelliği ile kolay kullanım imkanı sunarken, konuma göre çalışma seçeneği ile hiçbir işlem yapmaya gerek kalmadan uygun ortam sıcaklığını ayarlayabiliyor. Birden fazla akıllı telefon ve kullanıcı tarafından erişilebilen Home + Control uygulaması, aynı evde birden fazla termostatı kontrol etme imkanı tanıyor. Buna ek olarak Netatmo termostat, kişisel verileri ve işlevleri tam güvenlik içerisinde koruma altına alıyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"