MACFit kulüplerine bir yenisi daha eklendi, Nişantaşı bölgesindeki yeni MACFit kulübü Lotus AVM’de faaliyete geçti. 1116 metre kare genişliğe sahip kulüp benzersiz mimarisi ve yepyeni tasarımıyla dikkat çekiyor. Salonda Lounge, GFX, Cardio ve Ağırlık alanlarıyla birlikte toplu spor aktivitelerinin yapıldığı Grup Stüdyo da yer alıyor.

Türkiye’nin lider spor ve sağlıklı yaşam markası Mars Athletic, her yıl binlerce kişiyi spor ve sağlıklı yaşamla buluşturuyor. Daha fazla kişiye sağlıklı spor alışkanlığı kazandırmak için kulüp ağını yaygınlaştıran Mars Athletic, bunlara bir yenisini daha ekledi. Faaliyete geçen yeni MACFit kulübü Nişantaşı Lotus AVM’de hizmet veriyor.

Yepyeni tasarıma sahip
Nişantaşı’ndaki yeni MACFit kulübü, 1116 metre kare genişliği, benzersiz tasarımı ve fonksiyonel mimarisi ile sporseverlere keyifli antrenman deneyimi sunuyor. Kulüpte Lounge, GFX, Cardio ve Ağırlık alanlarıyla beraber toplu spor aktivitelerinin yapıldığı Grup Stüdyo bulunuyor.

Sporda rekor kırıldı
Mars Athletic, spor kulübü zincirine dahil ettiği bu yeni salonuyla spor alışkanlığının artırılmasını ve geçen yılki rekorları katlamayı hedefliyor. MAC ve MACFit kulüplerinde geçen yıl toplam 265 bin 894 grup dersi yapılmış, bu derslere toplam 925 bin 413 üye katılmıştı. Ayrıca, 64 bin 213 cycling dersinde toplam 279 bin 420 üye birlikte pedal çevirirken, bir yılda tam 17 milyon 911 bin 826 kilometre koşuldu.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"