SUV araçların konforunu, hatchback araçların dinamizmi ve tutumluluğuyla birleştiren #Qashqai ’nin gönlümdeki yeri apayrıdır. Araç kullanmaya başladığım ilk zamanlarda bundan iki yıl kadar öncesinde acemice koltuğa oturmuş olsam da muhteşem uyarı sistemleri sayesinde kendimi fazlasıyla #güvende hissederek ilk yalnız yolculuğumu gerçekleştirmiştim.

Şimdi bugün kendinden daha emin bir şekilde araç kullanan biri olarak; tasarımlarıyla dikkat çeken, yenilenen ön yüzüyle daha #dinamik ve sportif bir görüntüye kavuşan, iç tasarımda yapılan geliştirmeler ile de daha premium bir kimlik kazanan şehirli SUV modeli #NissanQashqai’nin, premium karakterini geliştiren yenilikleriyle asfalta çıktım. Bu sefer direksiyondayken değil, sportif ve #sofistike dış tasarımı, geliştirilen sürüş performansı içimde heyecan uyandırdı. Sürüş keyfi mi dediniz? Deneyin ve bana yorumlarınızı yazın lütfen… İkimizde lider duruşumuzdan taviz vermedik elbette diyerek sizleri detaylarla baş başa bırakırken tam bir aile otomobili olduğunun da altını çizerim.

Çok daha fazlası için tam da buraya tıklayabilirsiniz…

Tüm kadın sürücüere #selamolsun ?‍♀️

@nissanturkiye , ?@dokuphotography

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"