8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne dikkat çeken Nissan Türkiye 8-9-10 Mart tarihlerinde showroom ziyaretinde bulunan kadınlara Eşsiz Nissan Günleri deneyimi sunuyor.

“Eşsiz Nissan Günleri” kapsamında yetkili satıcılarında etkinliklerini sürdüren Nissan Türkiye, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde de dikkat çeken organizasyonlarına devam ediyor.

Varlıklarıyla dünyayı güzelleştiren, her alanda ilham kaynağı olan tüm kadınlara bayilerinde kucak açan Nissan Türkiye, 8-9-10 Mart tarihlerinde yetkili satıcılarında kadın müşterilerini ağırlamak için heyecanlı. Test sürüşü ve çeşitli etkinliklerle tüm kadınları bayilerine bekleyen Nissan Türkiye, benzersiz Nissan teknolojilerini sunmak için gün sayıyor.

Türkiye’nin 26 şehrinde, 42 bayi ve satış sonrası hizmet noktasıyla Nissan Türkiye ve bayileri 8-9-10 Mart tarihlerinde tüm kadınları detaylı bilgi ve test sürüşüne Nissan bayilerine bekliyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"