Okula dönüş zamanında Staedtler Noris Color Kuru Boya Kalemleri minik ellerle buluşuyor… Steadtler’in yenilikçi Wopex® materyaliyle üretilen Staedtler Noris Color Kuru Boya kalemleri çocuklarımızın okul ihtiyaçlarının en vazgeçilmez parçalarından biri olarak renkli bir okula dönüş sunuyor.

PEFC sertifikalı, sürdürülebilir ormanlardan sağlanan ağaçlar kullanılarak geliştirilen, solventsiz üretim prosesine sahip Wopex® materyali ile üretilen Staedtler Noris Color Kuru Boya kalemleri, çevre dostu ürünler olarak çocuklarımızın aynı zamanda ekolojik sorunlara duyarlılık göstermelerine katkı sağlıyor.

Staedtler Noris Color kuru boyalar ergonomik tutuş özelliği ve kaymayan, kadifemsi yumuşak yüzeyi ile miniklere benzersiz bir çizim deneyimi sunuyor. Kırılmaya karşı yüksek dayanımı, canlı renkleri, gözalıcı çizgili tasarımı ve geleneksel altıgen biçimiyle çocukların keyifle boya yapmalarına, resim çizmelerine ve aynı zamanda gelişimlerine yardımcı oluyor.

12’li ve 24’lü paket seçenekleriyle satışa sunulan Staedtler Noris Color Kuru boyaları tüm kırtasiye ve seçkin kalem mağazalarından temin edebilir ve çocuğunuzun gelişimini destekleyebilirsiniz.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"