135 yıllık uzmanlığı ile İsviçreli Hero Baby, Türkiye’nin ilk ve tek sütte eriyen bebek bisküvisi olan Organik Bebek Bisküvisi ile bebek beslenmesinde vitamin ve mineral deposu olarak ön plana çıkıyor.

Bebeklerin sağlıklı gelişimi için organik tutkusundan vazgeçmeyen Hero Baby, sade ve rezeneli olmak üzere iki farklı lezzet alternatifiyle bebeklerin en keyifli atıştırmalığı olmaya aday… Hero Baby’nin uzmanlığıyla üretilen organik bebek bisküvileri, folik asit kaynağı olarak biliniyor, demir ve kalsiyum minerallerini barındırıyor. Bebeklerin sağlıklı beslenme yolculuğunu destekleyen organik bebek bisküvileri ayrıca bebeklerin uyku öncesi beslenmesinde de tercih ediliyor.

Sütte kolaylıkla eriyen, atıştırmalık olarak da tüketilebilen Hero Baby Organik Bebek Bisküvisi; A, B1, B2, B6, B12, C ve D vitaminlerini de içeriyor. Besleyici içeriğiyle dikkat çeken organik bebek bisküvileri, günün her anında bebeğinizin yanında oluyor. Her öğünün sevilen destekçisi olan bisküviler, organik buğday ile hazırlanıyor, bebekler için lezzetli ve sağlıklı bir alternatif olarak keyifle tercih ediliyor.

https://www.hero.com.tr/ herobabyturkiye

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"