Portakal çiçeğinin yumuşak ve yatıştırıcı etkisiyle ruhunuzu ve cildinizi besleyin. Huile Prodigieuse® ruhu rahatlatan Néroli (portakal çiçeği) notaları içeren yepyeni kokusuyla kendini yeniden keşfediyor. Formülü %100 doğal olan yeni sertifikalı, organik kuru yağ cildi parlak bir ışıltıyla mükemmelleştiriyor.

NUXE GRUP KURUCUSU VE YÖNETİM KURULU BAŞKASI, ALİZA JABÈS’İN GÖZÜNDEN HUILE PRODIGIEUSE NÉROLI:
“30 yıl önce güzellik tutkunu çok genç bir girişimciyken, Paris’teki küçük formülasyon laboratuvarımdaki araştırmacılarla ilk NUXE tedavisi olan Huile Prodigieuse®’ü geliştirdim. Bu güzellik yağı, benim de hayalini kurduğum bir oksimoron: ultra-duyusal bir etkisi olan bu kuru yağ aynı zamanda farmasötik endüstrisinin gerektirdiği ciddi ve etkili bir tedavi. “Az ama iyi tüketme” arzusunda öncü bir ürün. Aynı zamanda arzularımızı her zamankinden daha fazla karşılayan da bir ürün: çok yönlü verimliliği, temiz ve vegan formülü, bitkisel yağlarla %100 Fransa’da üretilmiş olması… Nesilden nesile yeni takipçiler çekmeye devam eden evrensel bir tedavi çeşidi. İkonik yağımızın 30. yıl dönümünü kutlamak için yepyeni yeni bir versiyon olan Huile Prodigieuse® Néroli’yi sunuyoruz. Işıltısıyla tüm cilt tiplerinin ışıldamasını sağlayacak ilk organik Huile Prodigieuse® sertifikalı ürün olma özelliğini taşıyor. Yatıştırıcı portakal çiçeği notalarına sahip yeni, cinsiyetsiz kokusu, 2021’de tam olarak ihtiyacımız olan dinginliği yayıyor.”

RUH VE BEDENE HİTAP EDEN KURU YAĞ
NUXE, ilk kez sertifikalı organik Huile Prodigieuse® ürünü formüle ediyor:Yeni Huile Prodigieuse®, bitkisel yağlar üzerindeki uzmanlığıyla Fransa’da üretilen benzersiz organik formülasyon sanatını harmanlayıp, kuru bir bitişle ipeksi bir doku oluşturmaya yoğunlaşıp bir yenilik yaratıyor. Néroli (portakal çiçeği), bergamot ve lavantanın yatıştırıcı ve bağımlılık yaratan kokularını birleştirip %100 doğal içeriğiyle bizi duyularımıza sürükleyen eşsiz bir cilt ve ruh bakımı armağan ediyor. Kullanıcıların %100’u kullandıktan sonra rahatlamış hissediyor.

IŞILDAMAK İÇİN KURU YAĞ
Organik ve bitkisel yağların (Organik Mürdüm Eriği Yağı ve Organik Susam Yağı) hassas kimyasıyla cildi ve saçları yağlı bir bitiş olmadan karşı konulamaz saten bir dokuya ve ışıltıya ulaştırır. %42’si organik olmakla beraber %100 doğal içeriklerden oluşturulan bu vegan formül cildi besler ve onarır. Saçı ise daha parlak bir hale getirir.

Organik Mürdüm Eriği Yağı: Fransa’nın Agen şehrinde yetiştirilen erik çekirdeklerinden soğuk presleme ile öz elde edilir. Cilt ve saç için çok yönlü besleyici ve onarıcı yönleriyle tanınan yağ asitlerinin bileşimi için seçilmiştir.

Organik Susam Yağı: Susam tohumlarından soğuk pres ile özü elde edilen bu yağ, besleyici gücünü veren esansiyel yağ asitlerinin konsantrasyonu ve cildin yüzeyinde kuru bir görünüm bırakarak hızla emilimini sağlayan duyuları etkileyen özellikleri nedeniyle seçilmiştir.

KANITLANMIŞ ÇOK FONSİYONLU VERİMLİLİK
Cilt ve saç üzerindeki etkinliği dermatolojik olarak test edilmiştir. 33 gönüllü üzerinde yapılan testte, 56 günlük kullanımdan sonra kullanan kadınların %100’ü cildini hem canlı ve parlak buluyor ve %97’si cildinin güzelleştiğini ve yumuşadığını söylüyor. Kadınların %97’si ise saçlarının daha parlak olduğunu düşünüyor. Saçlar beslenir ve dış etkilere karşı korunur. Dermatolojik olarak kanıtlanarak çatlak görünümünde azalma. 56 günlük kullanımdan sonra bir dermatolog tarafından değerlendirilen çalışmada Huile Prodigieuse® Néroli çatlakların rengini %68 oranında azaltır.

Antioksidan etki
Huile Prodigieuse® Néroli in vitro testle kanıtlanmış bir antioksidan etkisi sunar.

Kirlilik önleyici etki
Kirlilik önleyici koruyucu etkisi 22 gönüllüden oluşan bir grupta ilk uygulamadan sonra görüntü elde etme ve analizi ile cilt yüzeyine yapışan mikro partikül miktarının ölçülmesiyle enstümental testle kanıtlanmıştır. Huile Prodigieuse® Néroli, kirli parçacıkların cilde yapışmasını önler.

IŞILTIYI YAYMAK İÇİN İPUÇLARIMIZ
Huile Prodigieuse® Néroli’yi yaz kış demeden tüm mevsimlerde yüzünüze, vücudunuza ve saçınıza uygulayabilirsiniz. Yüzünüz için avucunuza aldığınız NUXE kremle karıştırabilir ya da tek başına kullanabilirsiniz. Yüzünüzün merkezinden dışa doğru nazik hareketlerle yayın.

Erkekler de esnek ve ipeksi hale dönüşecek sakal bakımına bayılacak. Tıraş yanığını azaltan koruyucu bir tabaka oluşturmak için tıraştan önce (köpük veya jelin altına) kullanılabilir.

Vücudunuzdaki kuru ve/veya çatlaklara meyilli bölgelere ağırlık verilerek dairesel hareketlerle (göğüs, bacak…) uygulanır. Saç uçlarına gereken sıklıkla uygulayın. Yoğun bakım etkisi için saç maskesi olarak da uygulayabilirsiniz. Haftada bir veya iki kez, şampuanlamadan önce, saçın tüm telleri yağ ile temas edecek şekilde 10 dakika bekletin.

HUZURU YAYMAK İÇİN YATIŞTIRICI RİTUELLER
Uygulamadan önce yağı avuç içlerinizde ısıtın, eşsiz kokuyu içinize çekin ve Néroli notalarının yatıştırıcı etkisinin tadını çıkarın. Rahatlama havanızda mısınız? Bağımlılık yapan kokusunun uzun süre tadını çıkarmak için banyonuzun ılık suyuna birkaç damla yağ dökün.

SABAH
Yoğun ve yorucu bir güne başlamadan kendinizi şımartın Huile Prodigieuse® Néroli ile yüzün enerji noktalarına odaklanan bir rahatlamaya seansıyla güne başlıyoruz… Saat yönünde dairesel hareketlerle orta derece bir baskıyla hedef noktalarımızı stratejik bir şekilde belirliyoruz. Kafatasının üst kısmındaki zihni rahatlatan 20VG noktası ve kaşların ortasındaki 3. göz rahatlamak için kullandığımız hedef noktalarımız.
Vücudumuzda ise stres ve duyguların yeri olan solar pleksusa (karın) odaklanın. Küçük daireler halinde masajınızı uygularken derin nefes alın. Son olarak göğüs kemiğine parmak uçlarıyla yapılan dokunuşlarla enerjinizi açın ve serbest bırakın.

AKŞAM
Rahat ve deliksiz bir uyku için kafa derisine yapılan masaj gibisi yoktur. Ellerinize biraz yağ püskürtün ve başınızın üzerine ellerinizi düz bir şekilde yerleştirin. Burnunuzdan birkaç derin nefes alın. Saçlarınızı elinizle düzeltin ve saç derinize kuvvetlice masaj yapın. Avuç içlerinizi ensenize koyup başınızı dairesel hareketlerle döndürmeye devam edin. Tırnaklarınızı kullanarak başınızın tepesinden ensenize kadar zikzaklar çizerek dolaşın. Baş ve omuzlarda bulunan trapez kaslarına yapılan rahatlatıcı masajla bitirin. Eğer gergin kaslarınız varsa dairesel hareketlerle masajınıza devam edebilirsiniz.

Huile Prodigieuse ®Serisi İle Cildinizi ve Ruhunuzu Besleyin
Huile Prodigieuse®, Huile Prodigieuse®, ışıltınızı besleyen, her gün keyifli bir zevk ve benzersiz duygular uyandıran ikonik bir bakım ürünüdür. Artık ışıltınızı çeşitlendirmek için 5 seçeneği var.

HUILE PRODIGIEUSE NÈROLI
Organik sertifikalı Néroli (Portakal çiçeği) ve bergamotun tatlı notaları ve yatıştırıcı etkisi sayesinde huzurlu anlar yaşatır.
50ml – Tavsiye edilen tüketici fiyatı: 150 TL
100ml- Tavsiye edilen tüketici fiyatı: 215 TL

HUILE PRODIGIEUSE FLORAL
Manolya, misk ve greyfurtun neşeli notaları ve çiçeksi kokusuyla mutlu anlar yaşatır.
50ml – Tavsiye edilen tüketici fiyatı: 125 TL
100ml- Tavsiye edilen tüketici fiyatı: 190 TL

HUILE PRODIGIEUSE İKONİK
50ml – Tavsiye edilen tüketici fiyatı: 125 TL
100ml- Tavsiye edilen tüketici fiyatı: 190 TL

HUILE PRODIGIEUSE RICHE
Kuru ciltler için
Türkiye’de satışı yoktur

HUILE PRODIGIEUSE OR
Aydınlatıcı
50ml – Tavsiye edilen tüketici fiyatı: 150 TL
100ml – Tavsiye edilen tüketici fiyatı: 215 TL

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"