Geleneksel 7. Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri ile en sevilen güzellik ve kişisel bakım ürünlerinin “en iyilerini” belirlemeye devam ediyor. Tüketiciler tarafından büyük ilgi gören ve rekor oylamaların gerçekleştiği geleneksel Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri’nde bu yıl makyaj, cilt bakımı, saç bakımı ve kişisel bakım gibi 25 farklı kategoride 125 aday ürün yılın en iyisi olmak oylarınızı bekliyor! Siz de hemen odul.watsons.com.tr’ye tıklayarak tüm yıl yanınızdan ayırmadığınız ve severek kullandığınız ürünler arasından favorilerinizi seçip oylamaya katılın.

Oy kullananlar yine kazanıyor!
Güzellik ve kişisel bakım alanında yılın en iyilerinin belirlendiği geleneksel 7. Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri için oylamalar https://odul.watsons.com.tr/ ‘de başladı. Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri’nde favori ürünlerini Watsons Card numarası ile giriş yaparak oylayanlar arasından çekilişle belirlenen 500 kişi, içerisinde sürpriz ürünlerin yer aldığı Watsons hediye setinin sahibi oluyor. Ayrıca oylamaya Watsons Card numaraları ile giriş yaparak katılan 5 Watsons Elite Üyesi de ödül gecesi için çift kişilik davetiye kazanma şansı yakalıyor.

Aday ürünler geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi müşteriler, basın mensupları ve blogger’lar tarafından ayrı ayrı değerlendiriliyor. Oylamalar sonunda kategorilerinde en çok oy alan ürünler, Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri ödül töreninde yarıştığı kategoride yılın en iyi ürünü ödülünün sahibi olmaya hak kazanıyor.

Binlerce kişinin günlük yaşamlarında tercih ettiği ürünler Mayıs ayının son haftasına kadar Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri kapsamında https://odul.watsons.com.tr/ adresinden oylanabiliyor.

Oylamalara katılım için;
https://odul.watsons.com.tr/ adresinden Facebook veya Instagram hesabı, Watsons.com.tr üyeliği ya da Watsons Card numarası ile giriş yapıldıktan sonra, ekranda yer alan kategorilerde bulunan adaylar için oy kullanılabiliyor. Unutmayın! Her kategoride sadece bir adayı destekleme şansınız var.

Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödül Kategorileri:

1. En İyi Maskara
2. En İyi Far Paleti
3. En İyi Fondöten
4. En İyi Dudak Ürünü
5. En İyi Kaş Ürünü
6. En İyi Yüz Bakım Ürünü
7. En İyi Yüz Maskesi
8. En İyi Anti-Aging Ürünü
9. En İyi Kore Güzellik Ürünü
10. En İyi Dermo Kozmetik Ürünü
11. En İyi Vücut Bakım Ürünü
12. En İyi Erkek Bakım Ürünü
13. En İyi Duş Jeli
14. En İyi Deodorant
15. En İyi Ağız Bakım Ürünü
16. En İyi Bitkisel İçerikli Saç Bakım Ürünü
17. En İyi Şampuan
18. En İyi Saç Boyası
19. En İyi Saç Bakım Ürünü
20. En İyi Erkek Şampuanı
21. En İyi Watsons’a Özel Ürün
22. En İyi Watsons Markalı Ürün
23. En İyi Sağlıklı Yaşam Ürünü
24. En Yenilikçi Ürün
25. En İyi Sürdürülebilir Yaşam Ürünü

Ayrıca bu kategorilere aday olan ürünlerin özel kategori adaylıkları da bulunuyor:

Özel Kategori Ödülleri:
1. Influencerların Seçimi
2. Basının Seçimi
3. Watsons Card Üyelerinin Seçimi

Best of the Best:
1. Yılın Ürünü
2. Yılın En İyi Sosyal Sorumluluk Projesi
3. Yılın İş Ortağı

Şimdi yıl boyunca Watsons’tan alıp severek kullandığınız favori ürünlerinizi https://odul.watsons.com.tr/ adresinden oylama zamanı.

Sevdiğiniz ürünleri oylamayı ve bu serüvene ortak olmayı unutmayın!

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"