Abalı Yağ’ın ev dışı tüketim sektörü için özel olarak geliştirdiği Abalı Profesyonel Serisi; Ayçiçek Yağı ve Kızartmalık seçenekleriyle profesyonellerin mutfaktaki tüm ihtiyaçlarına yanıt veriyor.

Başta ayçiçek yağı olmak üzere bitkisel sıvı yağlarıyla yemeklere lezzet ve değer katan Abalı Yağ, ev dışı tüketim sektöründeki profesyonellerin mutfaktaki tüm ihtiyaçlarını karşılayan bir seri geliştirdi. En lezzetli tariflere imza atan şefler için üretilen Abalı Profesyonel Serisi, Ayçiçek Yağı ve Kızartmalık olmak üzere iki farklı çeşidiyle profesyonel mutfaklara konuk oluyor.
Yüksek ısıya dayanıklı Abalı Profesyonel Ayçiçek Yağı, mutfağında ayçiçek yağının en iyisini kullanarak hafif ve lezzetli yemekler pişirmek isteyen profesyonellere aradıkları ideal yağı sunuyor. Bitkisel karışım sıvı yağ olan Abalı Profesyonel Kızartmalık ise en lezzetli ve sağlıklı kızartmalar için özel olarak geliştirildi.

Abalı Yağ’ın profesyonellere özel, geliştirilmiş formülleriyle ekonomik kullanım sağlayan serisi, 18 litrelik teneke ambalajlarda otel, restoran, cafe başta olmak üzere tüm ev dışı tüketim sektörü için satışa sunuluyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"