Tasarımda yenilikçi yaklaşımları ile adından söz ettiren Karaca, yeni Streamline yemek takımları ile organik formları sofralara taşıyor. Sıra dışı, benzersiz ve modern formlu parçalardan oluşan koleksiyonda; Sunset, Middle, Saturn ve Hole olmak üzere farklı zevklerin beğenisi kazanacak yemek takımları yer alıyor.

Özenle hazırlanmış sofraların mimarı Karaca, şimdi de Streamline akımını ürünlerine taşıyor. Alışılagelmiş yuvarlak ya da kare hatlı yemek takımlarının aksine, cesur ve pürüzsüz hatların hakim olduğu yeni koleksiyon, saflığı simgeleyen sade çizgisiyle farkını ortaya koyuyor. Sunset, Middle, Saturn ve Hole olmak üzere farklı yemek takımlarının yer aldığı Karaca’nın Streamline koleksiyonu, yumuşak formların meydana getirdiği göz alıcı hatlar ile sofralarda yeni bir trende öncülük ediyor.

Sofralarında fark yaratmak isteyenlerin tercihi olacak Streamline yemek takımları tüm Karaca mağazaları, karaca.com ve şimdi karaca uygulamasında tüketici ile buluşuyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"