Fern&Co. x Melez Winter Collection ile kış çayları daha keyifli… Sofra ve sanata olan tutkuyla yaratılmış özel tasarımlardan oluşan sofra grubu ürünleri tasarlayan Fern&Co. Melez Tea için özel olarak hazırladığı “Fern&Co. x Melez Winter Collection” ile kış çaylarının keyfini çıkarmanızı sağlayacak.

Her koleksiyonunda ayrı bir hikayeyi tema alarak tasarımlarını sofralara taşıyan Fern&Co. çağdaş sanatı, özgün tasarımlarıyla buluşturmayı sürdürüyor. Fern&Co. tarafından Melez Tea için özel olarak hazırlanan Fern&Co. x Melez Winter Collection kupalar ile soğuk kış günlerinin keyfini çıkaracaksınız.

Yılın en güzel döneminin renklerini Fern&Co. x Melez Winter Collection ile evlere taşıyan Fern&Co. sofralarda özgün bir kış rüzgarı estiriyor. 24 ayar altınla dekore edilen koleksiyon, sezonun en ikonik renklerinden ilham alıyor.

Vazo, mumluk ya da grissinilik olarak da kullanılabilen bardaklar, orman yeşili ve bordo olmak üzere iki farklı renk seçeneğiyle sunuluyor.

San Francisco şehrinde bulunan Muir Woods doğa anıtının muhteşem bitkilerinden ilham alınarak yaratılan Fern&Co. koleksiyonlarına ait çağdaş desenler, sanatçılar tarafından resmedilerek limitli adette üretilmeyi sürdürüyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"