Son dönemin sevilen gruplarından Pagos, yeni teklisi ‘Hevesini Kaçırdım’ı müzikseverlerle buluşturdu. Rock ve elektronik müzik severlerin keyif alabileceği, bol gitarlı, davullu ve synthli şarkılar yapan grup, yeni teklisi ‘Hevesini Kaçırdım’ ile gerçek olaylar ve duyguları anlatıyor. İsmini İzmir Kadifekale’nin eski adı Pagos’tan alan ve yeni teklisi ‘Hevesini Kaçırdım’ ile tüm dijital platformlarda yerini alan grup, müzikal serüvenine yeni bir solukla yoğun bir dönüş yapıyor.

Pagos: ‘Yeni teklimizi hem sadık kitlemizin hem de geniş kitlelerin severek dinleyeceğine inanıyoruz’
Galatasaray Liseli, Boğaziçi Üniversiteli grup üyeleri, profesyonel iş yaşamı ile müzik kariyerlerini birlikte yürütüyor. En büyük hedefleri ise sadece müziklerine konsantre olacak şekilde ilerlemek, lise yıllarındaki heyecan ve meraklarını kaybetmeden profesyonel müzik dünyasında yer almak.

Müziklerini hayatın içinden duyguları esas alarak üreten Pagos, rock tınılarının coşkusu ve hüznünün içine elektronik motifler dahil ederek yaşamın coşkusunu da müziklerinin bir parçası haline getiriyor.

Uzun yıllardır sahnelerde izleyicisi ile kemikleşmiş bir bağ kuran Pagos, farklı tarzlardaki müzikal deneylerine dinleyicilerinden her zaman olumlu tepkiler aldı ve dinleyici kitlesi müzikal yolculuklarında grupla beraber yürüdü.

Son yıllarda beste çalışmalarını aralıklı yapan grup, müzikal serüvenine yeni bir solukla yoğun bir dönüş yapıyor ve yeni çıkan teklisi ile bir albümün müjdesini veriyor!

Pagos, yeni çalışmalarını hem sadık kitlesinin hem de geniş kitlelerin severek dinleyeceğine inanıyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"