Trakya’da Kırklareli’nin Demirköy İlçesinde bulunan Palivor Çiftliği, Yeşilce Köyü’nde konaklamak için kurulan 3 Çiftlik Evi ve hafta sonları Trakya lezzetlerini odun ateşinde pişirerek sunacak kahvaltı ve BBQ restoranını işletmeye açıyor.

Tablolara yakışır güzellikte manzaralar sunan, Istranca ormanlarının ortasında, yer alan Yeşilce Köyü, İstanbul’a 220 kilometre (arabayla 3 saat), altın kumları ile ünlü Karadeniz kıyısındaki İğneada’ya sadece 20 kilometre mesafede.

Palivor Çiftliği’nin kurucuları Kerem ve Emre Oral “Amacımız öncelikle Kırklareli’nin köylerinin bölgesel kalkınmasına eko-turizm ve gastronomi konularında hizmet sunarak katkıda bulunmaktır” diyor…

Günlük yaşamın rutininden uzaklaşıp, kendinizi yemyeşil doğanın kollarına bırakın. Trakya’nın özgün lezzetlerini bu Şirin Trakya köyünde hafta sonları denerken, çevredeki tepeleri kadife gibi saran yeşil ormanların ve çayırların görüntüsü bütün duyularınızı harekete geçirecek ve doğanın enerjisini içinizde hissedeceksiniz. Palivor Yeşilce kırsalında zaman yavaş akıyor.

www.palivor.com
Palivor Çiftliği, Trakya’da Kırklareli ili’nin Demirköy İlçesinde, Istranca Ormanları’nın içerisinde 300 yıl önce kurulmuş, 2011 yılında yeniden hayata geçirilmiş organik tarım ve eko turizm yapılan ödüllü bir çiftlik. Trakya’da butik üreticilere kendi reçetelerine göre imal ettirdiği özgün gıda ürünleri ve bu ürünlerle imal edilen kahvaltı, öğlen ve akşam yemeklerini sadece hafta sonları sunacak olan Palivor Yeşilce’de konaklamak için 3 adet Çiftlik Evi bulunuyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"