Türkiye’nin alanında öncü teknoloji şirketi ve lider kripto para işlem platformu Paribu, Feriye Açık Hava Sinema Günleri’nin destekçilerinden oldu. 16 Haziran-27 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek etkinliğin biletleri 7 Haziran’dan itibaren satışa sunulacak.

Paribu, kültür -sanat alanında kurduğu iş birliklerine devam ediyor. Şimdi de yeme içme grubu C-Paces’in bünyesindeki en önemli mekânlardan Feriye’de gerçekleştirilecek olan “Feriye Açık Hava Sinema Günleri”nin destekçisi oldu. 16 Haziran’da başlayacak olan film gösterimleri 27 Eylül’e kadar belirli günlerde gerçekleştirilecek. Yaz boyu İstanbul’da sinemaseverleri ağırlayacak olan Feriye Açık Hava Sineması Günleri, standart ve VIP seçeneklerden oluşan 250 kişilik bir alanda gerçekleşecek. Yerli ve yabancı prodüksiyonların yer aldığı 14 filmin gösterim biletleri 7 Haziran’dan itibaren feriye.com üzerinden satışa çıkacak.

16 Haziran’da Özel bir Hediye (The New Toy) filminin gösterimi ile başlayacak Feriye Açık Hava Sineması Günleri, sırasıyla The Doors ( 23 Haziran), Lelia’nın Kardeşleri (7 Temmuz), Cafe Society (14 Temmuz), Carol (26 Temmuz), Emily (4 Ağustos), Jeux D’enfants (Cesaretin Var mı Aşka? – 9 Ağustos) , Belki Evet Belki Hayır (Maybe I Do – 18 Ağustos) Ayrılma Kararı (Decisions to Leave – 25 Ağustos), Balina (The Wahale- 1 Eylül) Dali Diyarı (Daliland – 8 Eylül) Güneş Sonrası (Aftersun – 15 Eylül), Yeni Baştan (La Belle Epoque – 22 Eylül) ile devam edecek. Feriye Açık Hava Sineması Günleri 27 Eylül’de Resmi Yarışma – (Official Competition) filminin gösterimiyle de tamamlanacak. Program hakkında detaylı bilgi almak için ParibuLog’u ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"