Let’s Club, Türkiye’de bir ilke imza atarak plaj keyfini İstanbulluların ayağına getirdi. 100 ton ağırlığında orijinal silis kumu kullanılarak oluşturulan 250 kişilik “Let’s City Beach”, şehrin göbeğinde deniz tatili yaşatıyor.

Türkiye’nin en büyük spor ve yaşam merkezlerinden biri olan Let’s Club, her yaştan üyesinin keyifli vakit geçirmesini sağlayacak bir yeniliğe daha imza attı. Ataşehir’de, 15 bin metrekare alan üzerine kurulu olan Let’s Club, 100 ton ağırlığında orijinal silis kumu kullanarak oluşturduğu plajla deniz tatili keyfini İstanbul’un göbeğine taşıdı.

400 metrekare alanda hayata geçirilen 250 kişi kapasiteye sahip Let’s City Beach’te, havuzun, güneşin ve kumun tadını doyasıya çıkarmak mümkün. Let’s Club, havuz ve güneş keyfinin yanı sıra, plaj voleybolu, plaj futbolu ve farklı plaj egzersizleriyle bu yaz şehirde kalanlara keyifli vakit geçirtecek aktiviteler de sunuyor.

https://www.letsclub.com.tr/

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"