BAFTA (British Academy of Film and Television Arts) ödüllü “Made in Chelsea” dizisindeki başarılı performansı ile tanınan, İngiliz televizyon yıldızı düşes Sophie Hermann gençleşmek için Cuma günü İstanbul’a geliyor. Mustang Jeans’in kurucusu olan Luise Hermann’nın 2. Kuşak torunu olan Hermann’a, İstanbul ve Londra’da çalışmalarını sürdüren Plastik Cerrah Doç. Dr. Tunç Tiryaki kök hücre tedavisi yapacak. Johnny Deep ile yaşadığı ilişki ile de tanınan düşes bu işlem için 3 gün İstanbul’da kalacak.

İngiliz televizyon yıldızı Sophie Hermann BAFTA(British Academy of Film and Television Arts) ödüllü “Made in Chelsea” dizisindeki başarılı performansı ile dikkat çekti.
“Celebs Go Dating” adlı popüler İngiliz gösterisinin son sezonunda kendisinden söz ettirdi.

Münih doğumlu Hermann oyunculuğun yanısıra moda tasarımcısı ve influencer olarak da yeteneklerini sergiliyor.

Milano’da moda tasarım eğitimi alan Hermann, “Never Fully Dressed” markasıyla iş birliği dahil olmak üzere çeşitli projelede yer aldı, “Serpentive by SOPHIE HERMANN” adı altında bir mücevher koleksiyonuna imza attı.

Mustang Jeans’in kurucusu olan Luise Hermann’nın 2.kuşak torunu olan Hermann, İngiltere’de ‘’Düşes’ ünvanıyla tanınıyor. Sophie’nin büyük büyükbabası, Dr. Adam Breuer Londra’da 1900lü yılların başında ünlü bir göz cerrahıydı ve büyükbabası Dr. Richard Breuer Beyrut, Madrid, Tokyo, Hongkong ve Kabul’de başkonsolosluk ve Alman elçiliği görevini yürüttü. Annesi, Dr. Stephanie Hermann ise bir sanat tarihçisidir.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"