Temizlik sektöründe Türkiye’nin yerli gücü Porçöz, mutfak temizliğinde fark yaratan ürünlerine bir yenisini ekledi. Pas ve Kireç çözücü, lavabo açıcı, mutfak spreyi, yağ çözücü, bulaşık makinası temizleyici, küçük ev aletleri temizleyici gibi ürünleriyle mutfak temizliğini kolaylaştıran Porçöz, şimdi de elde bulaşık deterjanı ile mutfak tezgahlarındaki yerini alıyor.

Porçöz’ün limon, elma ve aleo vera seçenekleriyle sunduğu elde bulaşık deterjanı yoğun köpük etkisiyle tek bir damlayla 18 adete kadar bulaşık yıkamayı sağlıyor. Genişleyen ürün ailesi ile farklı temizlik ihtiyaçlarına çözüm sunan Porçöz, elde bulaşık deterjanı kategorisine adım attı.

Limon, elma ve hassas ciltlere özel aloe vera özlü üç farklı seçeneğiyle satışa sunulan Porçöz elde bulaşık deterjanı; ultra hızlı yağ sökme ve yoğun köpük etkisiyle tek bir damlayla bile çok bulaşık yıkamayı sağlıyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"