Maksimum hijyenin uzmanı Domestos, şimdi de çamaşır suyu içermeyen yeni ürünü “Domestos Pratik Yüzey Spreyi” ile evde, ofiste ve dışarıda ihtiyaç duyulan
her an sık temas edilen yüzeylerde anında ve zahmetsizce hijyen sağlıyor.

Söz konusu hijyen olduğunda herkes kontrolün kendisinde olmasını istiyor. Maksimum hijyen denildiğinde akla gelen ilk marka olan Domestos, tüketicilerinin bu ihtiyacı doğrultusunda ürün portföyünü genişletmeye devam ediyor. Domestos Pratik Yüzey Spreyi, çamaşır suyu içermeyen yüksek alkollü formülü sayesinde sık temas edilen yüzeylerde etkili ve güvenli bir hijyen sağlıyor.

Evde, ofiste ya da dışarıda ihtiyaç duyulan her yerde zahmetsizce hijyen sağlayan Domestos Pratik Yüzey Spreyi, kapı kolu, ışık düğmesi, masa, sandalye, banyo ve mutfak yüzeyleri, kumanda, kargo paketleri, çöp kutusu, anahtarlık ve tuvaletler gibi farklı yüzeylerde kullanılabiliyor. Domestos Pratik Yüzey Spreyi 80 derece alkol içeren formülüyle maksimum hijyen sağlarken her noktayı derinlemesine temizliyor, kullanım sonrası iz ve yapışkanlık hissi bırakmıyor.

Domestos Pratik Yüzey Spreyi evde ve ofiste kullanılabilecek ve çantada taşınabilecek üç farklı ebat seçeneğiyle ulusal zincirler ve kişisel bakım marketlerinin yanı sıra e-ticaret kanallarında da satışa sunuluyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"