Anne ve babaların bebeklerine her dokunuşunun anlamı farklıdır. Bebek bakım ürünlerinde ise ilk tercihleri doğal ve sağlıklı ürünler olur. DeepFresh’in bebekler için geliştirdiği ürün serisi Probiotics Doğal Bebek Şampuanı ve Probiotics Doğal Yenidoğan Köpük Şampuanı birçok faydası bulunan probiyotik içeriği sayesinde bebek cildine doğal ve sağlıklı bir dokunuş sunuyor.

Söz konusu bebek bakımı ve sağlığı olduğunda anne-babalar doğal ve sağlıklı ürünleri kullanmaya özen gösteriyor. DeepFresh Probiotics Doğal Bebek Şampuanı ve Probiotics Doğal Yenidoğan Köpük Şampuanı, içeriğinde yer alan özel formülüyle bebeğinizin hassas cilt bariyerini ilk günden itibaren korumaya yardımcı oluyor.

DeepFresh Probiotics Doğal Bebek Şampuanı, yararlı bakteriler olarak bilinen probiyotiklerden elde edilen peptitler içeriyor ve doğal formülüyle bebeklerin saç ve saç derisini besleyerek canlandırıyor. Bebeklerin cildine uyumlu pH derecesine sahip özelliğiyle Probiotics Doğal Bebek Şampuanı, gözlerini yakmadan saç ve saç derisini nazikçe temizliyor. Aynı zamanda hipoalerjenik olan Probiotics Doğal Bebek Şampuanı bebeklerin hassas cildi için güvenle kullanılabilir.

DeepFresh Probiotics Doğal Yenidoğan Köpük Şampuan ise bebeklerin narin cilt florasını bozmadan doğal koruma ve bakım sağlıyor. Pro-vitamin B5 ile saç derisini nemlendirirken saça parlaklık kazandıran DeepFresh Probiotics Doğal Yenidoğan Köpük Şampuanı, bebeklerin gözlerini yakmadan saç ve saç derisini nazikçe temizliyor. DeepFresh Probiotics Doğal Yenidoğan Köpük Şampuanı, özel köpük formülü sayesinde şampuanı köpürtmeye ihtiyaç duymadan hızlı ve kolay yıkama imkanı sağlıyor. Saç derisini nemlendirmesinin yanı sıra konak oluşumunu engellemeye yardımcı olan DeepFresh Probiotics Doğal Yenidoğan Köpük Şampuan da hipoalerjenik özelliğiyle bebekler için gönül rahatlığıyla tercih edilebilir.

Çevreye ve hayvanlara duyarlı anne babaların da tercihi olan DeepFresh Probiotics Doğal Bebek Şampuanı ve DeepFresh Probiotics Doğal Yenidoğan Köpük Şampuan formülünde hayvansal kökenli hiçbir madde kullanılmadan üretiliyor. İki ürün de uluslararası vegan belgesi bulunduruyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"