Penti, periyot dönemlerinde kadınlara destek, rahatlık ve güven sağlamak için geliştirdiği “Regl Destek Külodu” ile eşsiz bir deneyim sunuyor.

Yoğun regl dönemlerinde ped ve tampon korumasını destekleyen inovatif ürün, önce ve sonrası dönemlerde tek başına da kullanılabiliyor. Yapısındaki doğal yosun ve elyaf, bakteri üremesini ve koku oluşumunu engelliyor, yumuşak ve dikişsiz yapısıyla konfor sağlıyor. 30 yıkamaya kadar kullanılabilen ürün, ped kullanımını azaltarak sürdürülebilirliği destekliyor.

S-M-L-XL beden, siyah ve bronz renk seçenekleriyle sunulan üç katmanlı regl destek külodunda, üst katman kokuyu önlüyor ve nemi uzaklaştırıyor, iç katman sıvıyı emiyor ve hapsediyor, dış katman ise sızıntıyı önlüyor.

Penti kadınları, periyot dönemlerinde desteklemek için tasarladığı “Regl Destek Külodu” ile özgür hissetmeye davet ederken, “Gayet Normal” sloganıyla da en doğal kadın olma özelliğiyle ilgili yaşadıkları baskılarla başbaşa bırakmıyor, yanlarında yer alıyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"