REİS ile sadelik kazanacak! REİS Kuyumculuk’un sadelikle vücut bulan ve Babalar Günü için tasarlanan bilekliği ile İtalyan rüzgarları taşıyan Napoli Biberi kolyesi, birer takı olmanın ötesinde anlattıkları hikayelerle tasarım deneyimini bir üst noktaya taşıyor.

Mottosu “Sadelik kazanacak” olan REİS Kuyumculuk, yazı hikayesi olan koleksiyonlarıyla getirdi bile. Bunlardan biri, babalarımızın dünyasını sadeleştirmek için… Şu sıralar herkesin yoğun bir hediye telaşı içinde olduğu bu günlerde REİS’in tasarladığı Babamın Koleksiyonunda yer alan bileklik, babasına casual ve sade çizgilerin eşlik ettiği ömürlük bir armağan vermek isteyenler için sunuluyor. Babalar Günü zincir bilekliği tamamen REİS’in özel tasarımı…

Aşk ve şansın anahtarı: Napoli Biberi
Yazı müjdeleyen bir diğer REİS Kuyumculuk tasarımı ise İtalya dolaylarından gelen ve yüzyıllardır süren bir aşk geleneğinin yansıması… Bu tasarımın hikayesi İtalya’da her yıl düzenlenen Napoli Biberi ritüeline dayanıyor. Yılın bu zamanı geldiğinde her “Diego”, sevgilisinin evine giderken ona bir kutu çikolatayla beraber bir buket de Napoli Biberi götürüyor ve bu biberlerin ileride hayatını birleştireceği kadına şans getireceğine inanıyor.

REİS de İtalya’da esen bu aşk rüzgarından ilham alarak yeni tasarımı Napoli Biberi kolyeyi aşk ve şans dolu günler getirmesi dileğiyle özenle işliyor. Ürün mineli oluşuyla da farkını ve tarzını hissettiriyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"