Annenize keyifle eşlik etmeye hazır olan Nava Passenger Tablet Kılıfı canlı renkleriyle annenizin stilini tamamlayacak.

Modaya yön veren tasarımlarıyla dikkat çeken NAVA, teknolojik hayatın gerektirdiği aksesuarlar dünyasına özel tasarımlarıyla dokunmaya devam ediyor. Tabletleri korumak için teknolojik bir aksesuar olarak ön plana çıkan Nava Passenger Tablet Kılıfı renkli ve şık tasarımlarıyla annelerin vazgeçilmezleri arasında yerini alacak.

Tabletlerin çarpmalardan ve çizilmelerden güvenli bir şekilde korunması için yastıklı dış tasarıma sahip olan Nava Passenger Tablet Kılıfı seyahatlerde ve günlük hayatta güvenle kullanılabilir. İtalyan stilini işlevsellikle sentezleyen, modern dizaynı, kaliteli malzemesi, iki farklı ebadı ve canlı renk alternatifleriyle Nava Passenger Tablet Kılıf annenizin kombinini tamamlayacak en özel aksesuar olacak…

Annenizin aksesuar anlayışını baştan yaratacak bir tablet kılıfı hediye etmek isterseniz, pembe, açık mavi, siyah ve koyu gri renk alternatifleri olan Nava Passenger Tablet Kılıflara D&R mağazalarından ve tüm seçkin kırtasiyelerden ulaşabilirsiniz.

Dünyaca ünlü markaları yıllardır Türkiye’de başarıyla temsil eden Scrikss Kalem Firması NAVA’nın geniş ürün portföyünü tüketicilerle buluşturarak modaya yön vermeye devam ediyor.

Yorum Gönder

three + seventeen =