Liv Hospital, Atatürk’ün çocuklara armağan ettiği, Cumhuriyetimizin de 100. yılının kutlandığı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda geleceğimiz olan çocuklarımıza “Hayalinizdeki hastane ve doktorlar nasıl olmalı?” sorusunu resimlerle anlatmalarını istiyor. 6-10 yaş grubundan oluşan çocuklar arasından yapılacak resim yarışmasında kazananları pek çok ödül bekliyor.

“ÇOCUKLARIN GÖZÜNDEN GELECEĞİN DOKTORLARI VE HASTANELERİ” temasının işlendiği resim yarışmasına siz de çocuklarınızın hayal ettiği dünya ile katılmak için ulusresimyarismasi@livhospital.com.tr adresine mail atabilirsiniz.

6-10 yaş grubundan oluşan çocuklarımızın resimlerini; Liv Hospital çocuk doktorları, eğitimciler ve yöneticilerinden oluşan jüri değerlendirecek.

Kazananlara Scooter ve Çocuk Check-up hediye edilecek.

Resimlerinizi 5 Nisan Cuma gününe kadar ulusresimyarismasi@livhospital.com.tr mail adresimize; ad, soyad, yaş ve iletişim bilgisi yazarak gönderebilirsiniz.

Her türlü boya malzemesinin kullanılması serbesttir.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"