İtalya Torino menşeli Xerjoff, yüzyıllardır kendini sanatsal formlu lüks kokulara adamış bir parfüm evi. Xerjoff, sizi büyüleyici esans dünyasının en değerli alanlarını keşfetmeye doğru bir yolculuğa çıkarıyor. Özel ve doğal hammaddeler, en ince ayrıntısına kadar özenle hazırlanan, kuvars, murano ve diğer değerli materyallerden oyulan heykelsi şişelerle titiz bir biçimde birleştiriliyor.

Xerjoff, bünyesinde farklı koleksiyonları barındırıyor. 18. ve 19. yüzyıl arasında İtalya’da faaliyet gösteren muhteşem koku evinin tarihsel ve sanatsal mirasını korumak amacıyla yeniden oluşturduğu VINTAGE CASAMORATI koleksiyonunu sunar.

Sarhoş edici ve cazibeli: Italica
Italica’nın sarhoş edici cazibesini keşfedin. Casamorati koleksiyonundan bu güzel romantik koku, sevmeyi sevenler için tasarlandı.

Sıcak ve dolgun Italica, baharatlı safran dokunuşuyla ısınan ve burbon vanilya ve dayanılmaz karamel şekerinden oluşan tatlı kalp notalara yol açan, kremsi badem ve süt üst notalarıyla açılır. Derin sandal ağacı ve beyaz misk notaları klasik bir temel sağlar.

Klasik Xerjoff Casamorati ambalajı, markanın geçmişini yansıtan stilini korurken, sürdürülebilirliğe odaklanarak yeniden tasarlandı.

ÜST NOTA: Safran, Badem, Sütlü Notalar
ORTA NOTA: Bourbon Vanilya, Karamel
ALT NOTA: Sandal Ağacı, Beyaz Misk

100 ml – 3260 TL

Beymen ve Home of Scents mağazalarında!

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"