Geçen hafta Rowenta’nın yeni saç ürününü denemek için La Mancha’ya davetliydim. Saçlarınızla yapacağınız işlemlerin süresini kısaltmaya ve iki işi bir arada yapma özelliğine sahip yeni ürünleri ile tanıştım. Bu ürünle benim de çok beğendiğim bir model yaptılar…

Düzleştirici ile saçlarıma dalga verildi, önü havalı bir şekle sokuldu ve bol örgü yapılarak tamamlandı. Tabi saçlarımı yapan Erhan Delen’e de çok teşekkür ederim. Bu arada 7 gün 7 saç moddosuyla hazırlanan etkinlikte benim saçım da arkadaşlarla buluşma gününü ifade ediyor. Önümüzdeki haftalarda birlikte yapacağımız bir çalışma ile siz de bu ürünü kazanabilir ve saçlarınıza değişik model vermesi için Rowenta ile tanışabilir ve onu kazanabilirsin. Bunun için sosyal medya hesaplarını takip etmeniz yeterli…

Siz de acil durumlarda hızlı ve pratik bir ürün benimle olsun derseniz eğer Rowenta’nın yeni ürünü Respectissım’ı tercih edin derim. Saçlarınızı ister düz isterseniz de dalgalı yapabilirsiniz.

Rowenta Respectissim saç düzleştirici de saçların sağlıklı şekil alabilmesi için ideal ısı olan 170 derecede, 230 derecelik şekil verme performansı sunuyor. 7/7 formülüyle haftanın 7 günü hem saçlara istenilen şekli veriyor hem de saçların sağlığını bozmadan canlılığını koruyor.

İletken plakaları sayesinde çabuk ısınarak hızlı ve kolay bakım sağlayan Rowenta Respectissım saç düzleştirici, düzleştirme sırasında saçların yıpranıp, matlaşmasına da son veriyor. Saçı kökten uca koruyarak pürüzsüz şekillendirme ve parlaklık sunarken, kırılma ve kopma gibi problemlerin önüne geçerek, saçların sağlığını koruyor. Üstelik kullanım kolaylığı sağlayan ısıya dayanıklı koruyucu kapağıyla birlikte sunuluyor.

#7Gün7Saç

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"