Türkiye’nin lider kişisel temizlik markası Duru’dan bir yenilik daha: Yeni Duru Organik İçerikli Sıvı Sabun ailesi, damla şeklinde şık şişesi, 10 farklı kokusu, organik bileşenleri, beş nemlendiricisi ve saf su içeriği ile bir sabundan beklediklerinizden daha fazlasını sunuyor.

Kişisel temizlik pazarının önde gelen markalarından Duru, içeriğindeki organik bileşenleri ve cildin doğal yapısında bulunan beş farklı nemlendiriciyi barındıran yeni sıvı sabun serisini tüketicilerinin beğenisine sundu. Yeni serinin formülünde kullanılan cilt PH’ı ile uyumlu saf su içeriğinin yanı sıra, mineral yağ, paraben, gluten ve BPA içermeyen vegan formülü sayesinde hassas ciltlerde bile rahat bir kullanım sağlıyor. Yeni Duru Sıvı Sabun serisi, yüzde 100 geri dönüştürülebilir ambalajıyla doğaya saygılı ürünler arasında yerini aldı.

Türkiye’de ilk defa formülüne eklenen saf su özelliği ile dikkat çeken yeni Duru Sıvı Sabun serisi, Avokado Yağı, Okyanus Tazeliği, Kiraz Çiçeği başta olmak üzere 10 ayrı nefis kokusuyla Duru severlere geniş bir seçenek sunuyor.

Tüketicimiz için en iyisini araştırıp geliştiriyoruz
Duru’nun, uzun yıllardır ilk akla gelen ve en güvenilir kişisel temizlik markası olduğunu vurgulayan Evyap Kişisel Temizlik Pazarlama Direktörü Mehmet Arıoğlu, “Duru, aynı zamanda bir “lovemark”. Dolayısıyla, tüketicisi için hep en iyisini araştırıp bulmaya odaklanmış bir marka. Yeni Duru Sıvı Sabun serisi de bu vizyonla geliştirildi. Yeni serinin formülünü tüketici beklentilerini en üst seviyede karşılayacak şekilde geliştirirken, yüzde 100 geri dönüşümlü ambalajı ile de doğa dostu bir ürün tasarladık. Bitkisel nemlendiricili yeni Duru Sıvı Sabun serisi dermatolojik olarak test edildi. Cilt ile uyumlu pH seviyesi sayesinde ellerinizin temizlik ve bakımında başrol oynayacak bu seri, aynı zamanda paraben, mineral yağ, glüten ve BPA içermeyen vegan formüle sahip. Ayrıca yeni ambalajı doğaya saygılı, yüzde 100 geri dönüştürülebilir malzemelerden üretiliyor” dedi.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"