Moda’da şubesi bulunan Saca Ocakbaşı, yeni nesil menüsünü Moda sakinleri ve ziyaretçileri ile paylaşarak semte yakışan bir lezzet sunuyor. Kebap ve mezelerinin lezzeti, masa düzeninin şıklığı ve keyifli ambiansı ile Anadolu Yakasının en sevilenlerinden olan Saca Ocakbaşı; Moda şubesi ile günden geceye misafirlerini mutlu etmeyi başarıyor.

Taş fırınının çıtır çıtır lezzetleri, zırh kebapları ile bilinen Saca Ocakbaşı, Fenerbahçe’den sonra Moda’ya da yeni bir soluk getirmiş oldu. Geleneksel mezeleri günümüz damak tadına uyarlayarak lahmacun ve pidelerine vegan seçeneği ekleyen Saca, özellikle Moda ziyaretçileri tarafından çok sevildi.

Moda caddesinin neşeli hareketliliğini, samimi ortamı ile birleştiren Saca; üst katındaki konforlu ortamı ile kalabalıklardan sıkılan ve sakin kalmak isteyen ya da kendi grubuyla baş başa olmayı tercihe edenlere de seçenek sunuyor.

Hafta sonları kaliteli yemek ve eğlence isteyenleri de geri çevirmeyen Moda Saca; samimi, lezzetli, düzenli ve keyifli ortamı ile her yaştan misafirlerini mutlu ediyor.

www.sacagrup.com

Saca Marin 0216. 338 59 59 / @sacamarin_
Saca Ocakbaşı Fenerbahçe 0216. 356 79 79 / @sacaocakbasi
Saca Ocakbaşı Moda 0216.337 02 58 / @sacamoda

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"