Kadınlar, saçlarıyla oynamayı, rengini değiştirmeyi, kestirip farklı modeller denemeyi ve şekillendirmeyi çok seviyor. Bunun yanında saça yapılan bakımlar da mutlu olmayı sağlıyor. Saçların ipeksi, yumuşak ve güçlü görünümü ruh haline yansıyarak motivasyonu artırıyor. Boya, röfle ve ombre gibi işlemlerle yıpranan; fön, saç düzleştirme ve maşa gibi ısıl işlemi ile zayıflayan saçlar süt proteini bakımı ile güç kazanıyor. Morfose’un canlılığını kaybeden saçlar için özel olarak hazırladığı Milk Therapy Serisi ile saç bakımınız artık evinizde.

Muhteşem saçlar için bakım sunan Morfose, kuruyan ve canlılığını yitiren saçlara çözüm önerisi sunuyor. Milk Therapy Serisi içerdiği 4’lü bakım seti ile saçları kökten uca beslerken yoğun tempoda bile güçlü koruma sağlayarak saçlarınızın baştan aşağı yenilenmesini sağlıyor.

Kremsi süt şampuanı ile uzun süreli etki
Kremsi yapısı sayesinde, süt proteini ve başlıca 12 amino asit içeren Morfose kremsi süt şampuanı, saçlarınızı temizlerken nemlendiriyor. Kuru saçları yumuşatıyor ve bu etkiyi uzun süre hissetmenizi sağlıyor.

Süt maskesi nem dengesini sağlıyor
Morfose kremsi süt maskesi, saçınızı eski canlılığına kavuşturarak, yoğun bakım yaparak pürüzsüz bir his kazandırıyor. 12 amino asit saçınızın protein dokusunu oluşturmada ve hasarlı yüzeyleri onarmada yardımcı olarak süt proteini kuru saçın nem dengesini düzenliyor.

Saç bakım köpüğü ile uzun süreli koruma
Süt proteini; kuru ve cansız saçları besleyerek eski gücüne kavuşturuyor. Amino asit karışımı; saçtaki keratin dokusuna etki ederek uzun süreli nem ve dış etkenlerden korunmasını sağlarken yıpranmış saçı tamir ediyor ve saç yapısını güçlendiriyor. Özel formülü boyalı, işlem görmüş ve yıpranmış saçlara yumuşaklık, parlaklık ve sağlıklı bir görünüm kazandırıyor. Aynı zamanda saçın elastikiyetini artırarak saç kırıklarını onarıyor.

Çift fazlı fön sütü
Morfose sütlü iki faz kondisyoner saçlarınızın sıcağa, güneşe, denize ve nem karşıtı çevresel faktörlere karşı ihtiyacı olan bakımı sağlıyor. Süt proteini sıcak işlemden önce ve işlem sırasında saçların nemini kaybetmesini engelliyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"