İngiltere’nin doğadan ilham alan 1 numaralı saç bakım markası Herbal Essences PURE:renew, şimdi büyük bir yenilikle karşınızda: Yeni sülfatsız seri! Bu seri, Herbal Essences PURE:renew Aloe & Mango ve Herbal Essences PURE:renew Aloe & Bambu olmak üzere iki farklı çeşide sahip. Saçlarınızı, içeriğindeki aloe, antioksidanlar ve gerçek botaniklerden oluşan, %93 doğal köken içeren yeni sülfatsız seri ile tanıştırmanın tam zamanı!

Uzun süredir saçlarınızdaki yıpranmayı gideremiyor ve özellikle boyadan sonra istediğiniz yumuşaklığı elde edemiyor musunuz? Bunun sebebi kullandığınız ürünlerin içeriğindeki sülfat olabilir. Sülfat saçlarınızın doğal yağ dengesini bozarak kurumasına ve nem kaybetmesine neden olur. Fakat Herbal Essences PURE:renew’un yeni sülfatsız serisi ile bunun önüne geçmek mümkün!

Herbal Essences PURE:renew getirdiği büyük yenilik ile yeni sülfatsız serisinde saçlarınızı sertleştirmeden nazikçe temizliyor. Aynı zamanda diğer sülfatsız şampuanların aksine duşta köpürerek güzel bir duş deneyimi sağlıyor. Saçlarını kolaylıkla arındırıp, daha yumuşak ve nazikçe bir bakım arayanlar için Herbal Essences PURE:renew Sülfatsız Aloe serisi Mango ve Bambu içeren iki farklı şampuan ve saç kremi sunuyor.

Aynı zamanda güçlü aloe içeren bu yeni seri, saçlarınıza zengin vitamin ve antioksidan desteği sağlayarak saçlarınızın güçlenmesine, yenilenmesine ve yıpranmalara karşı korunmasına yardımcı olur. Saçlarınızla aynı pH değerine sahip olan aloe bitkisi, içerdiği yüksek su, vitamin ve mineraller ile saçlarınızın güçlü bir şekilde uzayarak, ışıl ışıl parlamasını sağlar.

260 yıllık botanik uzmanlığına sahip İngiltere’deki Kraliyet Botanik Bahçesi, Kew tarafından doğal içerikleri onaylı tek marka Herbal Essences PURE:renew, şimdi botanik bahçesinin uzmanlığından yararlanarak oluşturduğu yeni sülfatsız aloe içeren serisi ile doğanın gücünü saçlarınıza taşıyor.

Boyalı saçların rengini korumak artık hayal değil! 20 farklı vitamin ve mineral içeren, dünyanın en besleyici meyvelerinden biri olan mangoyu barındıran Yeni Herbal Essences PURE:renew Sülfatsız Aloe & Mango serisi, boyalı saçlar için özel olarak geliştirildi. Bu seri boyadan kaynaklı yıpranmaları gidererek, saçlarınızı korur. Boyalı saçların rengini, canlılığını ve parlaklığını uzun süre korumasına yardımcı olarak içeriğindeki botanik bazlı antioksidanlar ile besler. Yemyeşil tropikal meyve aromaları, şeker kamışı ve kalıcı beyaz misk kokusu ile saçlarınızın büyüleyici bir koku ile parlamasını sağlar.

İçeriğindeki bambu ile Yeni Herbal Essences PURE:renew Sülfatsız Aloe & Bambu serisi, saçlarınızı güçlendirip, ihtiyacı olan nem desteğini sağlar. Saçlarınızı nazikçe temizleyip, yumuşatarak kaybettiği esnekliği geri kazandırır. Su çiçekleri, yeşil yapraklar ve amber aroması ile baş döndürücü bir kokuya sahip olmanızı sağlar.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"