Yenidoğan bebeklerin ince, hassas ve geçirgen cildine özel geliştirilen Uni Baby Yenidoğan Islak Pamuk Mendil, saflaştırılmış su ve pamuk içeriği ile bebeğinizin cildini nazikçe temizliyor.Anne hassasiyeti ile üretilen Uni Baby Yenidoğan Islak Pamuk Mendil, sentetik lif, parfüm, paraben, sls, sles içermiyor.

Yenidoğan bebeğinizin dış dünyaya en açık olan organı cildidir. Dış dünyanın olumsuz etkilerine karşı bebek cildi ilk 6 aylık dönemde son derece hassastır. Cildinin hızlı gelişim gösterdiği bu dönemde Yenidoğan bebeğiniz için seçeceğiniz ve kullanacağınız ürünlerin içeriği çok önemlidir.

Uni Baby Yenidoğan Islak Pamuk Mendil, yenidoğan bebeğinizin ince, hassas ve geçirgen cildine nazik temizlik sunmak için geliştirilmiştir. Saflaştırılmış su ve pamuk içeren Uni Baby Yenidoğan Islak Pamuk Mendil,yenidoğan cildinin ihtiyacı olan hassas temizliği sunar. Cilt PH’ı ile uyumludur.

Uni Baby Yenidoğan Islak Pamuk Mendili’in dermatolojik ve hipoalerjenik uygunluğu bağımsız kuruluşlarca onaylanmıştır.

Alkol, paraben, parfüm, boya, sles, sls ve sentetik lif içermeyen yapısı ile bebeğinizin ilk günden itibaren ihtiyacı olan nazik bakımı sunarken, annelere de iç huzuru sunar.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"