Canlılara ve gezegene duyarlı ürünleri tüketiciyle buluşturmak üzere yola çıkan www.saricanta.com, gezen dostu, doğal üretim yapan yerli ve yabancı markaların ürünlerini, ülkemizde her geçen gün sayıları artan bilinçli tüketicilerle buluşturuyor.

Gezegenimizi ve üzerindeki canlıları korumaya dayalı yepyeni bir alışveriş anlayışının Türkiye’deki öncülüğünü yapan www.saricanta.com, yüzde 100 doğal, gezegen, hayvan dostu, sağlıklı ürünleriyle Türk tüketicisiyle buluşmaya başladı.

Bu alanda duyarlı tüketiciler için önemli bir boşluğu dolduracak Sarı Çanta markası ve onun e-ticaret platformu www.saricanta.com, Kanada’da yaşayan Türk girişimci Şenol Kaya tarafından hayata geçirildi. Yeni nesil bir tüketim anlayışını temsil eden www.saricanta.com’da, farklı kategorilerde gezegen dostu ürünlerin yanı sıra, bütünsel sağlıkla ilgili bir platform olarak kullanıcılarına yazılar, görüşler, ilham veren röportajlar da sunuyor.

“Huzurlu bir gelecek, bilinçli bir tüketim kültürü yaratmak için yola çıktık”
Sarı Çanta markasının kurucusu ve CEO’su Şenol Kaya, vizyonlarını belirlerken sadece tüketim odaklı ve kâr amacı güden bir sistemi takip etmektense yeni bir yaklaşımın gerekliliğine inandıklarını söylüyor.

“Huzurlu bir gelecek, bilinçli bir tüketim kültürü yaratma gayesiyle yola çıktık” diyen Şenol Kaya, sürdürülebilir bir dünya için sürdürülebilir ürünler geliştirmek, bu ürünlerin adil ve doğaya saygılı bir şekilde üretilmesine ve kullanıcılara ulaştırılmalarına destek vermek vizyonuyla yola çıktıklarını ifade ederek şöyle devam ediyor: “Sarı Çanta; bütünsel sağlığa ulaşma yolculuğunuzda sizlerle yol arkadaşı olmak için kurduğumuz bir platform. Bu platformda hepsi doğal, katkısız, çevre, hayvan, insan dostu olan ürünleri bilinçli bireylerle buluşturmaktan mutluluk duyuyoruz. Bütünsel sağlıkla ilgili yazılar, görüşler, ilham veren röportajlarla da daha sağlıklı ve farkındalık içinde, hep birlikte aynı yolda yürümeyi öneriyoruz. Sürdürülebilir dünya için vereceğimiz her katkının kıymetini biliyoruz. Daha iyi bir dünya hayalimiz değil, hepimizin hedefi olsun diyoruz. “

Kısa süre önce Bali’nin gezegen dostu güzellik ve bakım markası Sensatia Botanicals’ı Türkiye’ye getiren Şenol Kaya, temiz güzellik anlayışıyla kullanıcıların ve gezegenin sağlığını önemsediklerini, dünyanın her yerinden en kaliteli içerikleri seçerken yerel üretimi, adil ticareti desteklediklerini, ambalaj ve tedarik zincirinde karbon ayak izlerine dikkat ettiklerini kaydediyor.

Ana kurum felsefesi BM Sürdürülebilirlik Esasları
BM Sürdürülebilirlik Esasları’nı ana kurum felsefesi olarak benimseyen Sarı Çanta, e-ticaret sitesi www.saricanta.com ile bütünsel sağlık ilkelerine bağlı kalarak beslenme, kozmetik, hijyen, tekstil, yaşam tarzı gibi temel alanlarda doğal ve sağlıklı ürünler sunuyor.

www.saricanta.com, doğal, katkısız ve iyi kalpli ürünlerin yer aldığı online satış ve bütünsel sağlık ile ilgili ilham veren bir içerik platformu olarak hayata geçirildi.

Sürdürülebilir bir dünya için yeni bir tüketim anlayışı sunuyor
“Bütünsel sağlık için ihtiyacınız olan her şey” mottosu ile yola çıkan www.saricanta.com , %100 doğal, katkısız, yüksek kaliteli, insana ve gezegene saygılı ürünleri bir araya getiriyor ve aslında sürdürülebilir bir dünyada sağlıklı bir yaşam isteyenlerle yeni bir tüketim anlayışının öncülüğünü yapıyor.

İşini titizlikle ve tutkuyla yapan markalarla çalışan platform, kozmetik ve kişisel bakım, doğal gıda, besin takviyesi kategorilerinde doğal ürünleri tüketicilerle buluşturuyor. Yüksek kalite standartlarına sahip ürünlerin adil ticaret, yerel ve geleneksel yöntemlerle üretilmesi ya da bu şartlara uyan dünyanın önde gelen markalarıyla iş birliği yapılması prensibiyle yola çıkan Sarı Çanta şirketinin Toronto, İstanbul ve Bali’de ofisleri bulunuyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"