Bünyesinde barındırdığı züccaciye, küçük ev aletleri, pişirme ve ev tekstili gibi geniş ürün çeşitleriyle sektörde faaliyet gösteren, dinamik ve yenilikçi tasarım anlayışıyla sektörün öncü markası olan Schafer, hızlı büyümesini sürdürüyor. Trendleri takip edip, tüm kategorilerde tüketici ihtiyaçlarına öncelik vererek teknoloji ve fonksiyonelliği ön plana çıkaran ürünleriyle sektörde fark yaratan Schafer, 68’inci mağazasını Edirne Erasta Alışveriş Merkezi’nde açtı. Schafer 2024 yılında 4 yeni mağaza daha açmayı hedefliyor.

Yenilikçi ve özgün tasarım anlayışıyla bir dünya markası olma yolunda hızla ilerleyen Schafer, yeni franchise mağazasını Edirne Erasta Alışveriş Merkezi’nde açtı. 2024 yılı itibarıyla 26 büyük ilde toplamda 68 mağazaya ulaşan Schafer’ın Edirne Erasta AVM mağazası,78 metrekarelik bir alana sahip.

Schafer Yönetim Kurulu üyesi Murat Aslan, “Schafer markası olarak züccaciye, küçük ev aletleri, pişirme ve ev tekstili ürünlerimizle mutfaklara, evlere giren bir marka olarak Schafer müşterilerini mağazalarımızda ağırlamak için yatırımlarımıza devam ediyoruz. Güncel mağazacılık trendlerine uygun olarak planlanan mağazalarımızdan birini de Edirne’de açmaktan dolayı çok mutluyuz. Edirne Erasta Alışveriş Merkezi’nde açtığımız bu mağazamız Trakya bölgesindeki ve Edirne’deki ilk Schafer mağazası olma özelliğini de taşıyor. 2024 yılında mağaza yatırımlarımıza devam ederek 4 yeni mağaza daha açmayı ve Türkiye çapında 72 mağazaya ulaşmayı hedefliyoruz” dedi.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"