Türkiye çapında 68 mağazası ve 2.000’den fazla satış noktasında sunduğu özgün, şık ve dayanıklı ürün çeşitliliği ile sektörün öncü markası olan Schafer, pazarlama çalışmalarıyla da dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Schafer, Anneler Günü için hazırladığı yeni imaj filmiyle “Anneni Mutlu Edecek Her Sürprizinde Schafer Yanında!” mesajını hedef kitlesiyle buluşturuyor. Schafer’ın Anneler Günü için hazırladığı imaj filmi, her daim hatırlanacak en mutlu ve özel anlarda Schafer’ın tüketicilerin hayatlarına dokunduğunu hedef kitlesine benimsetmeyi hedefliyor.

Yenilikçi ve özgün tasarım anlayışıyla züccaciye sektöründe bir dünya markası olma yolunda hızla ilerleyen Schafer, küçük ev aletlerinden ev tekstiline uzanan geniş ürün yelpazesinin ulaştığı hedef kitlesine yönelik pazarlama çalışmalarıyla da dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Bu kapsamda Schafer, “Anneni Mutlu Edecek Her Sürprizinde Schafer Yanında” sloganıyla hazırladığı yeni imaj filmi, ailenin tüm bireylerinin birbirine olan bağını, Schafer’ın da onların her anlarında yanında olduğunu sıcak ve eğlenceli bir dille tüketicilere hatırlatarak mağazalara davet ediyor.

Schafer’ın yeni imaj filminde “Her Evin Schafer’ı Var!” filminden tanıdığımız Schafer ailesinin Anneler Günü’ndeki bir gününe tanık oluyoruz. Evin erkencisi ve evin neşesinin Anneler Gününde mutfakta evin annesine tatlı bir sürpriz hazırlığı yaptığı anları aktaran reklam filmi, “Onu mutlu edecek her sürprizinde Schafer yanında” mesajını vererek, her daim hatırlanacak en mutlu ve özel anlarda Schafer’ın tüketicilerin hayatlarına dokunduğunu vurguluyor. Prodüksiyonunu WOW Film’in üstlendiği filmin yönetmen koltuğunda Gazali Görüryılmaz oturuyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"