Türk züccaciye sektörünün saygın ve köklü kurumlarından olan Schafer, geliştirdiği yüzlerce ürünle tüketicilerin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. Bu kapsamda Schafer, Prozitrus Narenciye Sıkacağı’nı tüketicilerin hizmetine sunuyor. 85 Watt’lık güçlü motoruyla sadece birkaç dakikada taptaze meyve suları hazırlamanızı sağlayan Schafer Prozitrus Narenciye Sıkacağı, Schafer mağazalarında sizleri bekliyor.

Özgün tasarım anlayışıyla bir dünya markası olma yolunda hızla ilerleyen Schafer, kısa zamanda Türk züccaciye sektörünün en saygın ve köklü kurumları arasında yerini aldı. Sadece 10 ürün çeşidiyle başladığı yolculuğunu, bugün itibariyle birçok kategoride yüzlerce çeşit ürünle hizmet veren dev bir marka haline gelerek sürdüren Schafer, tüketicilerin hayatını kolaylaştıran ürünleriyle dikkat çekiyor.

Gövdesi de filtresi de paslanmaz çelik!
Soğuk algınlığının yüksek olduğu, C vitamini ihtiyacının yükseldiği kış döneminde tüketicilerin en büyük yardımcısı olan Schafer Prozitrus Narenciye Sıkacağı, 85 Watt’lık güçlü motoru ile birbirinden sağlıklı meyve sularını sadece birkaç dakikada hazır hale getiriyor. Paslanmaz gövdesi ve paslanmaz çelik filtresiyle uzun kullanım ömrüne sahip olan cihaz, açık ve kapalı olarak kullanılabilen musluğu ile de sıçrama sorununu ortadan kaldırıyor. 2 yıl garantiyle satışa sunulan Schafer Prozitrus Narenciye Sıkacağı, hem büyük hem de küçük sıkma topuyla portakal gibi büyük meyvelerin yanında limon gibi daha küçük meyvelerin de rahatlıkla sağlıklı birer meyve suyu haline getirilmesini sağlıyor. Schafer, tüm ürünlerinde sunduğu akılcı çözümleri gibi Prozitrus Narenciye Sıkacağı’nda da kablo sarma yuvasıyla dağınık görüntüyü ortadan kaldırıyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"