İstanbul’un otantik semtlerinden Beşiktaş’ta Akaretler Sıra Evler’i süsleyen gösterişli yapısı, Mahmut Anlar İmzalı odaları, odaları doğaya bağlayan lüks cabanaları ile ayrıcalıklı bir tatil deneyimi sunan W Istanbul; şehrin kalbindeki gizli bahçesi Secret Garden’ı da bir hazine gibi içerisinde saklıyor.

Beşiktaş’ın yerel dokusunu Nişantaşı’nın lüks olanakları ile buluşturan W Istanbul, günün her saati yaşayan hareketliliği ile şehrin merkezinde tam bir cazibe noktası. W Istanbul; misafirlerine Wonderful, Spectacular, Fabulous, Mega, Marvelous Cabana odaları ve Studio, Fantastic, Spa Studio, Marvelous, Wow, Cool Corner, E-Wow süitlerinin yer aldığı toplamda 12 farklı konseptteki 140 odası ile ev sahipliği yapıyor. Mahmut Anlar imzası taşıyan odalar tasarım ve fonksiyonları ile birbirleriyle şıklık yarışına girerken; sıcak yaz günlerinin favori odaları büyülü bir dünyanın kapılarını aralayan bahçelerin içindeki cabanalı ve boğaz siluetiyle teraslı odalar oluyor.

Şehrin Ortasındaki Doğal Bahçe: Marvelous Cabana Room…
Şehir merkezindeki modern görünümüyle otantik bir dünyanın kapılarını aralayan, içeriye girdikçe sürprizlere açılan farklı kapılarıyla hayranlık uyandıran W Istanbul; Marvelous Cabana Room ile bir odadan çok daha fazlasını sunuyor. Tüm ihtiyaçların ultra lüks çözümler ile karşılandığı Marvelous Cabana’da odanın içinden geçen şık bir köprü misafirleri şehrin temposundan kurtarıp, doğanın kucağına bırakıyor. Sadece odaya ait olan cabana’da misafirler şezlonga uzanıyor, doğanın güzelliği ve kuş sesleriyle huzurlu bir tatil deneyimi yaşıyor.

W Istanbul’un Gözdesi; W Secret Garden
Yeşilin hakim olduğu doğayı, kendi otantik dokusu ile uyum içinde bir araya getiren, açık hava konsepti ile yaz akşamlarında huzurlu bir eğlenme alanı sunan W Secret Garden; konaklayan misafirlere renkli bir dünyanın kapılarını aralıyor. Yerli ve yabancı kokteylleri rengarenk görünümleriyle masaları, tatları ile damakları süslüyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"