SelenleHafifle Platformu’yla kalıcı kilo kaybına yepyeni bir yaklaşım! Sürdürülebilir kilo kaybı koçluğu programı SelenleHafifle Platformu, yağ yakımı odaklı Alkali Beslenme’nin biyokimyası ile Akdeniz Beslenmesi’nin felsefesini buluşturduğu Alkateryan Metodu’nu sunuyor. Platformda yer alan pratik bilgiler, kilo kaybı sağlayan menüler, açıklayıcı videolar ve birbirinden lezzetli tariflerle inatçı kilolara elveda demek mümkün. SelenleHafifle Platformu’yla ilk aydan itibaren hızlı, kalıcı ve sağlıklı bir şekilde kilo hedeflerine yaklaşılıyor!

SelenleHafifle Platformu, kalıcı kilo kaybı sağlamayan yo-yo diyetlere alternatif olarak, sürdürülebilir ve yağ yakımına odaklanan bir beslenme programının yanı sıra koçluk da sunuyor. Fazla kilolarını hızlı, kalıcı ve sağlıklı bir şekilde vermek isteyenler için lezzetli Alkateryan tariflerden, araştırmaya dayalı bilgilere ve pratik önerilere, açıklayıcı videolardan her ay yenilenen menülere birçok içerik sunan SelenleHafifle Platformu’yla ilk ayda 4 ila 12 kg vermek mümkün.

SelenleHafifle herkesin kolayca ulaşabileceği malzemelerle hazırlanan menülerle, vücudun pH’i ile uyumlu, hızlı yağ yakımını başlatan Alkali Beslenme ve sürdürülebilir bir beslenme modeli olan Akdeniz Beslenmesi’nin birleşimi olan Alkateryan Metodu’nu (Alka-Terranean Metodu) temel alıyor. Tamamen online olarak ilerleyen programda kullanıcılar, kendilerine sunulan içerikleri takip ederek, menülere eşlik eden alışveriş listeleriyle kolaylıkla beslenme düzenlerini oluşturabiliyor.

Alkateryan Metodu’nun kurucusu Londra merkezli Holistik Beslenme ve Wellness Koçu Selen Gülbahçe tarafından hazırlanan içeriklerin yer aldığı SelenleHafifle Platformu’na kurulduğu 2020 yılından bu yana 4000’in üzerinde kişi üye oldu. Platform kullanıcılarının yüzde 80’i kilo hedeflerine 2 aydan kısa bir süre içerisinde ulaştı ve yüzde 70’i kilo kaybının kalıcı olduğunu belirtti.

SelenleHafifle Platformu’nda yer alan tüm menüler Alkateryan Metodu ilkeleri doğrultusunda hazırlanıyor. Her ay yenilenen menüler ve özel alışveriş listelerinin dışında Alkateryan Metodu’yla ilgili teorik ve pratik bilgiler de kullanıcılara sunuluyor. Selen Gülbahçe’nin sunduğu seans videolarında ise Alkateryan Metodu’nun temel mantığı, menüler hazırlamanın ve dengelemenin püf noktaları aktarılıyor. Platformda detoks, yağ yakımı programları, kilo koruma önerileri, motivasyonu artıran koçluk unsurları, sınırsız soru-cevap hakkı ile egzersizler de yer alıyor.

Daha detaylı bilgi için: https://online.selengulbahce.com

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"