1970 yılından beri kullanıcılarının kişisel hijyeni ve mutluluğu için üstün kalitede, yenilikçi ürünler geliştirmeye devam eden Selpak, Türkiye’nin en emici kağıt havlusu* Selpak Kağıt Havlu ile mutfaktaki en büyük yardımcı olmayı sürdürüyor.

En çok vakit geçirdiğimiz yaşam alanları arasında yer alan mutfakların, özellikle pandemi sürecinde temiz ve hijyenik olması büyük önem taşıyor. Performansı ve kalitesiyle öne çıkan Selpak Kağıt Havlu, pratik kullanımıyla bu konudaki en büyük kurtarıcı oluyor. Tüketicilerin beklentilerine tam anlamıyla karşılık veren, Türkiye’nin en emici kağıt havlusu* Selpak Kağıt Havlu; temizliği kolay, dağınıklığı ve kiri ise dertsiz hale getiriyor.

Islanan elleri kurulamak, kirlenenleri silmek, dökülenleri toplamak onunla çok kolay… Özel fil desenli Selpak Kağıt Havlu; 3 katlı dolgun yapısı ve emici halkaları ile sıvıyı hızla emiyor, tek hareketle temizlik sağlıyor. Selpak Kağıt Havlu, pratik ve kolay kullanımıyla mutfakta akla gelen ilk yardımcı olmaya devam ediyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"