Dr. Şafak Göktaş, estetik trendleriyle hem bedenlere hem de ruhlara dokunurken anneleri de unutmadı. İşlem yaptırmak için annesiyle gelen danışanlara Dr. Şafak Göktaş’ın muayenehanesinde bir seans ücretsiz selülit mezoterapisi hediye ediliyor.

Bu sene Anneler Günü’nde annesini mutlu etmek isteyenler için Dr. Şafak Göktaş güzellik dolu bir hediye sunuyor. Annesiyle gelen danışanlarına bir seans selülit mezoterapisi sunan Göktaş, yaza girmeden önce güzelleşmek isteyenlere konforlu ve zaman almayan işlemler sunuyor. Yaz gelirken istediklerinizi giymek ve plajda daha rahat etmek için, selülitlerden kurtulmak mümkün. Yapılacak selülit mezoterapisi ile daha çok bacak kısmında oluşan portakal görünümünü ortadan kaldırabilirsiniz. Enjeksiyon yöntemi ile yapılan bu işlem, 3-4 seans yapıldığı zaman selülitlerde tamamen iyileşme sağlıyor.

Yaza girmeden önce daha genç bir cilt elde etmek için daha birçok işlem yaptırabilirsiniz
Botoks ile üst yüzdeki kırışıklıklarınızı gidererek, güneş ile birlikte oluşabilecek kırışıklıkları da engelleyebilirsiniz. Üst yüzde kırışıklıkların olmaması cilde taptaze bir görünüm kazandırırken aynı zamanda daha parlak bir görüntü de oluşturur.

Dolgu yoluyla ise cildin kaybolan dokusu yerine konulur. Yüz hatlarınızda eksik olduğunu düşündüğünüz bir yer varsa, dolgu ile çok kolay ve hızlı bir şekilde eksiklik doldurularak daha keskin hatlar meydana getirilir.

Eğer bölgesel olarak yağlanmanız olduğunu ya da fazla kilonuz olduğunu düşünüyorsanız da, enzimatik lipoliz ideal bir işlem olacaktır. Enzimatik lipoliz ile çok kısa bir sürede bölgesel yağlanmalarınızdan ve fazla kilolarınızdan kalıcı olarak kurtulmanız mümkün.

Bunun yanı sıra mezoterapi de cilde kaybettiği nemi kazandırıyor, daha parlak ve canlı bir görüntü elde edilmesine yardımcı oluyor. Cildin ve kişinin isteğine göre değişik mezoterapi türleri bulunuyor. Daha canlı ve sağlıklı bir görünüm için yapılan mezoterapi yazın hem fresh hem de kadınlar için makyajsız geçirilmesini sağlayacaktır.

Medikal estetik işlemler, günümüzde ameliyattan daha çok tercih ediliyor. Hem konforlu hem de daha kısa sürede yapılan işlemler olması ise tercih sebeplerinin en büyükleri. Bu işlemler sonrasında kişinin ifadesi ve doğallığı bozulmadan daha canlı, daha genç bir görünüm elde ediliyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"