Ariş’in mineli sembol takılarıyla renklerin enerjisini hayatınıza çekin… Tasarımlarıyla trendlere yön veren Ariş Pırlanta, yaz coşkusuna yakışan mineli altın sembol tasarımlarıyla hayranlık uyandırıyor. Ariş Semboller Koleksiyonu’nda yer alan Çakra, 4 Element ve Adinkra sembollerinin mineli versiyonları ister kendiniz ister sevdikleriniz için harika bir seçim olacak.

Farklı tasarımlarıyla mücevher sektörünün öncüsü Ariş Pırlanta, yaz coşkusuna yakışan mineli altın sembol tasarımlarıyla hayranlık uyandırıyor. Trendlere uygun, modern, şık ve minimal sembol takılarla yaz şıklığınız tamamlanırken, sıcacık renklerin olağanüstü enerjisiyle parlayacaksınız.

Trendleri stilinizle buluşturuyor
Her dönemde önemini koruyan mine uygulamasını Semboller Koleksiyonu’nun anlamlı ve şık tasarımlarıyla buluşturan Ariş, günlük yaşamda kullanabileceğiniz ve enerjinizi tazeleyecek zarif seçenekler sunuyor. Mineli çakra bileklikler, 4 element kolyeler ve daha pek çok sembol ile hazırlanan mineli altın tasarımlarıyla Ariş, trendleri stilinizle buluşturuyor.

Altın ışıltısının mine tekniğinin canlı renkleriyle tamamlandığı kolyeler ve bileklikler, semboller dünyasının göz alıcı tasarımlarıyla şimdi daha da büyüleyici. Ariş Semboller Koleksiyonu’nda yer alan Çakra, 4 Element ve Adinkra sembollerinin mineli versiyonları ister kendiniz ister sevdikleriniz için harika bir seçim olacak.

Ariş Pırlanta’nın “Gerçek kalite doğru fiyat” anlayışıyla, onlarca şık tasarımdan oluşan Ariş Semboller Koleksiyonu ve tüm ürünleri, www.arispirlanta.com ile Ariş mağazalarında sizleri bekliyor. Ariş’in tüm koleksiyonlarını ve sürprizlerini facebook (Ariş Pırlanta Sanatı) ve twitter (ArisPirlanta) sayfalarından da takip edebilirsiniz.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"