SEREL’in pedagoji uzmanları rehberliğinde tasarladığı Paleimon Çocuk Banyo Takımı; güvenlik standartları, Hygiene Plus teknolojisi ve eğlenceli deniz temasıyla vitrifiye sektörüne ve çocukların hayal dünyasına yönelik bir çözüm daha sunuyor.

Hijyenik ve eğlenceli
Adını Yunan mitolojisindeki gemicilerin ve denizlerin koruyucusu olan Paleimon’dan alan Paleimon Çocuk Banyo Takımı, deniz ve yelken figürleriyle sunuluyor. Çocuklara son derece eğlenceli bir banyo deneyimi yaşatan SEREL Paleimon Serisi; monoblok lavabo, BTW klozet, rezervuar, rezervuar kapağı ve yavaş kapanma özellikli klozet kapağından oluşuyor. Lavabo montajı için 3-6 ve 7-10 yaş çocuklar için iki ayrı yükseklikte önerilen SEREL Paleimon, aynı zamanda SEREL Hygiene Plus teknolojisinin tüm özelliklerini taşıyor. SEREL’in 2015 yılında geliştirdiği ve tüm vitrifiye gruplarında uyguladığı Hygiene Plus teknolojisinin içerdiği nano teknolojik gümüş iyonlar, vitrifiye yüzeylerinde kir barınmasını önlüyor. Su ve deterjan kullanımını da en aza indirgeyen Hygene Plus teknolojisi, tasarruf sağlamanın yanında kimyasal kullanımını azalttığından sürdürülebilir doğayı koruma altına alıyor.

Özel montaj sistemi ve monoblok yapı ile özel güvenlik
Vitrifiye sektöründe lavabolar genelde lavabo+ayak şeklinde tasarlanıyor ve standart bir şekilde ayrı ayrı montajlanıyor. Bu uygulamanın özellikle çocuklar için çeşitli güvenlik sorunlarına yol açabilmesi nedeniyle SEREL Paleimon lavabo ve ayakları monoblok bir yapıda üretiliyor. Ürüne özel geliştirilen montaj yöntemi sayesinde çocukların lavaboya asılarak yerinden çıkarması önleniyor ve oluşabilecek güvenlik sorunları da ortadan kalkıyor.

Yorum Gönder

2 + eleven =