Hepimiz şehir hayatının stresini her geçen gün daha da fazla hissediyoruz ve bu stresli yaşam, biz farkında olmasak da hayatımızdaki birçok şeyi olumsuz etkileyebiliyor.
Mesela cildimizi… Cildi gerilme ve hassaslaşmaya karşı koruyan Simple Yatıştırıcı Serum, içeriğindeki zengin omega kaynaklı kenevir tohumu yağı ve vitamin B3 içeren formülü ile yardımınıza koşuyor.

Şehir hayatının koşturması sırasında cildimiz de bizim kadar yoruluyor ve çok daha özel bir bakıma ihtiyaç duyuyor. İyi kalpli cilt bakım markası Simple, gün boyu stresten gerilmiş ve hassaslaşmış ciltler için özel olarak geliştirdiği, yeni Simple Yatıştırıcı Serum ile anında dengeli bir cilde kavuşmanızı sağlıyor.

Omega 3, 6 & 9 yönünden zengin kenevir tohumu yağı ve vitamin B3 içeren formülü ile cildi yatıştırarak dengeleyen ve ciltte kolayca emilip, yapışkan bir his bırakmayan Simple Yatıştırıcı Serum, Simple’ın portföyündeki en hafif ve etkili nemlendiricisi olarak öne çıkıyor.

İyi kalpli cilt bakım markası Simple’ın gergin ve hassas ciltler için tasarladığı Simple Yatıştırıcı Serum, günlük cilt bakım rutininize ekleyebileceğiniz etkili bir alternatif. İçeriğinde sert kimyasallar, etil alkol, parfüm, renklendirici, mineral yağlar bulundurmayan ve böylece cildinizi gerilmelere ve hassaslaşmalara karşı koruyan Simple Yatıştırıcı Serum, Trendyol’da, Watsons ve Gratis online kanallarda Ekim sonunda satışa sunuluyor.

PETA’dan onaylı cruelty-free akreditasyonuna sahip Simple’ın her ürünü gibi içeriğinde hayvansal kaynaklı içerik bulundurmayan ve dünyanın hiçbir yerinde hayvanlar üzerinde test yapmayan Simple’ın yeni ürünü Simple Yatıştırıcı Serumu sabah ve/veya akşamları cildinize uygulayabilirsiniz.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"