16 – 20 Mart 2023 tarihleri arasında İtalya’nın Bologna kentinde düzenlenen, kozmetik endüstrisinde dünyanın prestijli fuarı olarak gösterilen Cosmoprof Worldwide Bologna’da Sinoz Kozmetik de yerini aldı.

1967 yılından bugüne İtalya’nın ev sahipliğinde gerçekleştirilen; cilt bakımı, kozmetik, parfümeri, estetik ve kuaförlük gibi bir çok alanı kapsayan fuar, ticari bir etkinlik olmasının yanı sıra kişisel değerlere de vurgu yapıyor.

50 yıldan fazla deneyime sahip ve güzellik endüstrisine yön veren, her marka için önemli bir referans olan Cosmoprof Bologna Fuarı’nda sektörün önemli oyuncularından biri olan Sinoz Kozmetik’in özel tasarımlı standı büyük ilgi gördü.

İç pazarı güçlendirmek ve küresel pazarı hareketlendirmek için yeni fırsatlar ve yeni dağıtım kanalları oluşturma hedefiyle dünyanın her bölgesinden üretici ve distribütörü buluşturan fuar sektör öncülerini buluşturmaya devam ediyor.

www.sinoz.com.tr/

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"